Jump to content

Bu Sene Kim Eurovision'u Alır ?

marvelin

Recommended Posts

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

bu almanlar hakkaten müziktede iyiler. baya birincilikleri var galiba erovizyonda.

yok yav 28 yıldır birinci olamamışlar. birinci oldukları o hatırladığım şarkıda benim çocukluğumun şarkısı idi almanların watsın nadi hiır mıydı neydi çok romantik bir şarkı idi.

bu arada 2. olduk. gayet iyi bir sonuç hayırlı olsun.

3 te 2 fena değil ama fransa nın altta kalması ilginç oldu. neyse Almanya yı tebrik ediyoruz ama şu politika olmasa manGa ******ürebilirdi bu işi.

bu almanlar hakkaten müziktede iyiler. baya birincilikleri var galiba erovizyonda.

yanlışlıkla tşk de ettim :p yahu almanların muzik alanında bir başarısını söyleyin bu yarışma hariç. 28 yıldır kazanamamışlar zaten . tıpkı fener gibi :D

TEŞEKKÜRLER MaNgA

zaten komsulara verıle verıle anca bu kadar olabılırdı.suanda dusunuyorumda sertab erener nasıl bırıncı oldu yaa herhalde dalgınlıklarına geldı!!azerbaycanın puan ladıgı yerlerden 6 7 puan alsaydık bırıncı olurduk 25 ulkeden nerden baksanız en az 6 7 ulkeden puan almadık ona ragmen 2.lık HARIKASIN MANGA SEN BIR NUMARASIN!!!

yanlışlıkla tşk de ettim :p yahu almanların muzik alanında bir başarısını söyleyin bu yarışma hariç. 28 yıldır kazanamamışlar zaten . tıpkı fener gibi :D

şaşırdım açıkçası...

2. liği beklemiyordum büyük başarı manga için

almanya, fenerin yapamadığını yaptı 28 yıllık hasretine son verdi :D

Fenerbahcenin tam 17 tane Türkiye 1.Ligi şampiyonlukları var.Almanyayı tebrik ederim.

ya arkadaslar sacmalamayın!MANGA harıkaydı ve muzık olarak fark olan bı turkıye bı fransa wardı ve turkıyenın ılk 3 olcagı kesındı bunu goremeyen gercekten muzıkten anlamıyordur.sarkıyamı laf atıyorsunuz bence sarkı da on numaraydı MANGA da kamera cekımıne bır baksanıza sankı fılm ızlıyor gıbı sankı efekt var gıbıydı.dış polıtıka gercekten goturuyor bu yarısmayı.SERTAB ERENER nasıl bırıncı oldu hala anlayamıyorum bı msjımda yazmıstım yıne yazıyorum HERHALDE DALGINLIKLARINA GELDI!gerek muzık tınısı gerek sozlerı (turkceye cevırmeyın dırek ıngılızce dusunun) gerek sahne performansı bence harıkaydı VE SOYLE DUSUNUN BIZ EN AZ 7 8 ULKEDEN PUAN ALMADIK!azerbaycanın bıle puan aldıgı acayıp ulkeler oldu.tam puan bekledıgımız yerlerden eksık puanlar aldık ve tum bunlara ragmen 2. olduk bence bu buyuk bır basarıdır ve seneye MANGA bır daha katılmalıdır

TESEKKURLER MANGAA....

Almanyanın 1.olacagı belliydi youtube da 10 000 000 kez izlenmiş zaten klip ama bence kötü bir şarkıydı anaokulda söylenen şarkılar gibiydi maNga'nın hakkı 1.likti

aynen bencede sarkı sade ve sacmaydı almanyanınkı dınlerken uyuyasım geldı bı ara

Valla bende kontör olsaydı vericekdim Almanya'ya niye ? :D

Kız güzel Hacı :D

ya ne guzelı bıtane vardı o daha guzeldı hanı tek basına cıktı slow bı sarkıda bas bas bagırdı onden ruzgar esıyordu sonra cıktı gıttı ne oldugunu anlayamadık KIM LA BU dedık :D

Fenerbahcenin tam 17 tane Türkiye 1.Ligi şampiyonlukları var.Almanyayı tebrik ederim.

biz ondan bahsetmiyoruz ki :D baş harfi: türkiye kupası

ayrıca 1.lig değil süper lig

almanyanın şarkısı güzeldi

finalde adam gibi 11 şarkı saymıştım geri kalanlar fos

2 olay için çok gülmüştüm

Spoiler!
ispanya sahnedeyken siyah t-shirtli biri sahneye çıkıp garip garip hareketler yapmıştı sonra aşağı atladı ama yakalandı sonra ispanya en son bir daha çıktı hatta spikerimiz "bunca yıldır böyle bir şey görmemiştim" dedi

Spoiler!
Please register to see this content.
belarus 3 puandayken son anda bir ülkeden 12 puan alıp ingiltereyi sonda bırakmıştı

ya ne guzelı bıtane vardı o daha guzeldı hanı tek basına cıktı slow bı sarkıda bas bas bagırdı onden ruzgar esıyordu sonra cıktı gıttı ne oldugunu anlayamadık KIM LA BU dedık :D

Şimdi hacı kız minyon tip.maşallah bir güzellik vermiş birazda ses koyu vermişler tarifine :D

Tam sevdiğim tip yani.Diğerleri Maşallah Basket takımı gibi.

Minyon olacak minyon :D

Şimdi hacı kız minyon tip.maşallah bir güzellik vermiş birazda ses koyu vermişler tarifine :D

ukranyalıydı o

ama Allah için güzeldi kız...

biz ondan bahsetmiyoruz ki :D baş harfi: türkiye kupası

almanyanın şarkısı güzeldi

finalde adam gibi 11 şarkı saymıştım geri kalanlar fos

2 olay için çok gülmüştüm

Spoiler!
ispanya sahnedeyken siyah t-shirtli biri sahneye çıkıp garip garip hareketler yapmıştı sonra aşağı atladı ama yakalandı sonra ispanya en son bir daha çıktı hatta spikerimiz "bunca yıldır böyle bir şey görmemiştim" dedi

Spoiler!
Please register to see this content.
belarus 3 puandayken son anda bir ülkeden 12 puan alıp ingiltereyi sonda bırakmıştı

bende dıyorumkı 02 spain yazıyor adamlar herhalde yetiştiremediler sahneye ondan son cıktılar o ara ızleyemedım bılıyonmu :D demek bundan tüh be kacırdık curcunayı..

aga valla mınyon falan bılmem ben guzellık yarısması degılkı bu yaa :D amacından saptırdınız walla yarısmayı :D ayrıca madem guzellık gorsellık dıyorsunuz hadıse gecen yıl herkesı buyulemıstı noldu 5. mı 4. mu ne oldu suc bızde aslında bakcaz en berbat hangı ulke ona vercez puanı nede olsa sıttınsene bırıncı olamaz MESELA INGILTEREYE VERELIM yanlıs bılmıyorsam 1 kere bırıncı oldular ondada CELINE DION (TITANIC sarkısını soyleyen kadın) kazandı.sonra zaten kadın el üstünde tutuldu.ıngıltere sonrakı yıllarda hep sonlardaydı aha bu yılda arkadasın dedıgıne gore sonuncu olmus :D

Eurovision İçin Bence maNga Grubu Çok Güzel Bir Seçimdi Şarkımızda Çok Güzeldi Fakat Farkında iseniz Oylar Hep Ülkelerin Sisyasi Politikalarına Göre Verildi,

Bence Bu Yarışmanın En İyileri Türkiye Fransa Romanya Ve Azerbaycan'dı Hele Öyleleri Vardı ki Çocukca Şeyler Yaptılar ( Oylarıda Kesin Çocuklar Göndermiştir :) )

Ama Gördüğümüz Gibi

Almanya Birinci

Türkiye İkinci

Romanya Üçüncü

Bizim Şarkımız Satellite'dan Çok Daha Güzeldi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...