Jump to content

Eset Smart Security Güncelleme Yapmıyor? çözüldü.

abdulhey_

Recommended Posts

bir kaç gün önce bilgisayarımda virüs programı kurulu değildi virüsten şüphelendim ve burdaki eset katılımsızlardan eset smart security 4 ü indirip kurmuştum ve sorunsuz kurulmuş ve güncelleme yapmıştı. daha sonra format attım aynı programın setup ını silmiştim yine burdan indirdim yükledim fakat hiç güncellleme yapmamasına rağmen güncel virüs imza tabanın güncelllenmesi gerekmiyor diyor güncellemeye kalktığımda. nasıl güncelleme yapcak bu ya? dediğim gibi başka virüs programını silip falan bunu yüklemedim zaten yeni formattan sonra ilk kurdum. yardımlarınızı bekliyorum saolun.

iyi de bir gün önce sorunsuz kurulmuş ve güncellemeyi hemen yapmıştı ama aynı setup? ne yapcam şimdi?

Forum da arama yapın.

Link verecektim ama çok seçenek var siz uygun olanı seçip kurun.

Hangisi sağlam bilmiyorum.

Şu an bende bu kurulu sorunsuz çalışıyor 4 sürüm kastığı için bunu tercih ediyorum

güvenlik zafiyeti yok ve virüs sorunu yaşamadım

Can sıkıcı denemeler de bulunup da bir türlü sorunsuzu bulamayan olursa bunu kullansın

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=46922&hl=[/CODE]

Malesef aynı sorun ben de var.PC de yüklü olan Eset Smart Security Business Edition çalışırken yeni format attığım laptop'ta güncelleme yapmadı.Benim tahminim eset uyandı bu yüzden güncelleme yapmıyor.

evet google dan 4.468tr sürümünü buldum ve içinde de keyfinder var yani esete günlük şifre veren yerler al ordan orjinal gibi yaz geç kullan :) oh be iyiymiş:) saolun arkadaşlar. çünkü virüsten ağzım yandı bir daha antivirüssüz sistem kurmak yok :)

bu arada windows 7 de de sorunsuz çalışıyormuş bu 4.0468.

Esetin katılımsız versiyonlarında genelde 31 Güne (Deneme Sürümüne) fixledikleri için esetin güncelleme server ları trial kulanıcılar için bazı zamanlar kapalı tuabiliyor.Katılımsız Deilde normal setup tan kur kullanıcı adı parola ile lisansla biçok site güncel key yayımlıyo ordan da güncellemeni sorunsuz yaparsın ben Nod 32 smart securty 4.2.4 öyle kullanıyorum zaten bu en son sürümü çok da iyy

marvelin kardeş ben 4.468 diyom sen 4.24 diyon :) yazdım üste bak oku.

Farketmez ki ben sadece kullandığım sürümü en sonda belirttim ne fark ederki abdülley sonuçta katılımsızda deneme sürümünü sabite fixliyorlar bu 4 de olsa 3 de olsa farketmez seninki 4.0.468 onuda kullandım ama ben sadece şuan en son çıkan versiyonu katılımsız olmadan key girerek kullanıyorum sanada bunu önerdim.Do you understand me

eger esed güncelleme yapmıyorsa 3 nedeni wardır

1-saat ayarıına yada tarih ayarına bakk

2-pc inde virüs wardır sonradan programı kurmuşsun ondan güncellemiyor

3-pc de proxy yada dns ayarlarını kontrol ett birde pc inde nettt olaacak sürekli aaralıklı netın olursa güncelleme yapmaz

Farketmez ki ben sadece kullandığım sürümü en sonda belirttim ne fark ederki abdülley sonuçta katılımsızda deneme sürümünü sabite fixliyorlar bu 4 de olsa 3 de olsa farketmez seninki 4.0.468 onuda kullandım ama ben sadece şuan en son çıkan versiyonu katılımsız olmadan key girerek kullanıyorum sanada bunu önerdim.Do you understand me

marvelin bende demek istedimki" zaten öyle yaptım hatta üst sürümünde bunu yaptım" demek istedim. sen do you understand me şimdi :D ayrıca sen 4.2.4 demişin ve en son sürüm diyorsun böyle bir sürüm varmı? yoksa 4.0424 sürümünü mü kastetmek istedin eğer böyle ise o nasıl en son sürüm oluyor? ben 4.0468 den bahsederken..? ayrıca setup da 4.468 sürümü diyor ama kurduktan sonra baktım daha da üstüymüş; 4.0.474 diyor. neyse sorun yok gayet memnunum şimdi. yalnız işte windows 7 kasıyor. zaten windows 7 için sistemim eski ve sınırda kalıyor. merakımızı giderelim diye windows 7 de kuruyoz işte. aero özelliğini çalıştırmıcam diyor ama ben zorlaya zorlaya çalıştırıyom. :) bunun bedelini de böyle kasıla kasıla kullanmakla ödüyoz.

neyse avatarının altında 5800 yazıyor. telefonun 5800 mı? nasıl memnunmusun? ben 3. ye tekni kservise gönderdim. ısınma , kapanma, düşük şarj ve çizik sorunları var. ikinci gönderişimde bence donanımsal sorun var değiştirin demiştim. bu gün kvk ve nokiayı aradım biz daha önce donanımsal sorun tesbit etmedik diyolar :) ama şimdi 3. de tesbit ettik ve parçaları değiştirdik bu yüzden değiştirme söz konusu değil diye açıkladılar. hayret bi şey daha önce donanımsal hata yokmuşta 3. de tesbit etmişler :) neyse hepsinde böyle değilmiş memnun olanda çok galiba ben şanssızım. bu arada 50v de çıktı haberin olsun. temsilciye v50 çıktı onu yükledinizmi dedim. şu an serviste olduğuna göre mutlaka yüklenir ama kesin bi şey söyleyemicem dedi. sorun değil kendimde yüklerim yeterki diğer sorunlar halolsun. benim şarj full durumda 24 saat içinde sadece 20 dk internete giriyorum 24 saatte bu şekilde bitiyor seninki nasıl ne kadar lık ne kullanımında ne kadar gidiyor?

Buyur ESET.Smart.Security.4.2.40.Final

http://rapidshare.com/files/373769974/ESET.Smart.Security.4.2.40.Final.DLL.rar[/CODE]

(Sorunsuz 6.6.2010'a kadar Key Ve sorunsuz Güncelleme Manuel Kurulumdur Yani katılımsız Deil)

Abdülley

ben memnunum telefondan bi sorun yok Mp4 filmleri özellikle kullanıyorum işte canım sıkılıyo ona bakıyorum internetini çok ulşnamdım ama idare eder iphone kadar olmasada msn faacebook ve biton uygulama attım ama önce hackliyycen telefonu v40 da hackledim jafla ayrıca v50 çıktı evet ama Türkiye için daha sağlıklı bi yorum duymadım çeşitli form sitelerinden ben Güncellemeri Navifirm ile flash yöntemiyle yapıyorum en sağlıklısı bu ama dikkatli yapmak gerek 5800 ile ilgili Tüm sorularına cvp verebilirm aklına takılan bişey olursa PM at.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...