Jump to content

Dvd Player Tavsiyesi İçin Yardımcı Olur Musunuz?

NoobAccountant

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde tomarla film var ve bunları dvd ye yazdırmak istiyorum ve tv de seyredebilir formata getirmek istiyorum fakat dvd player olarak 60-80 TL arası divx ve avi gibi indirdiğimiz filmleri dvd yada vcd formatına çevirmediğim halde dahi açabilecek bir dvd player tavsiyesi istiyorum..Bana önerebileceğiniz ürünleri söylerseniz çok memnun olurum :)

Şimdiden teşekkürler

Değerli arkadaşım bence sen usb veya kart girişli dvd oynatıcılarından al

ve dvd parasındanda kurtulursun kartı veya usb'yi formatlayıp devamlı seyredersin

benim sana tavsiyem fiyatının ne kadar olduğunu bilmiyorum ama usb girişli Sony olabilir

çünkü bazı ucuz markalar usb veya karttan okurken başlangıçta biraz beklemek gerekiyor

buda can sıkıcı olabilir 5-6-7-8 dakka falan ama Sony de daha hızlı filmin okunması

Bu konudan fazla anlayan yok gördüğüm kadarıyla. Bende alacaktım aynı konuyu açmıştım. Sıfır cevap ile derinliklere gömüldü :D Neyse kendim seçtim bunu aldım

http://www.hepsiburada.com/hometech-567-hdmi-dvddivx-oynatici-hdmi-kablo-hediyeli/ProductDetails.aspx?productId=evhometech567&categoryId=155124[/CODE]

Şimdilik menunum bi sıkıntısını görmedim. İndirimdeymiş ayrıca tavsiye ederim. Ben 89 TL ye almıştım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...