Jump to content

Tnctr Hakında Bilmediklerimiz!

kaosem

Recommended Posts

farz edelim ki kazanıyor..bana ne? sana ne? kime ne?...sanki dolandırıcılık yapılıyor.artniyetle açılmış bir konu.keşke her şeyi böyle detaylı araştırsanız

farz edelim ki kazanıyor..bana ne? sana ne? kime ne?...sanki dolandırıcılık yapılıyor.artniyetle açılmış bir konu.keşke her şeyi böyle detaylı araştırsanız

Kesinlikle... :D

Yahu çok ilginçtir. Çok merak ediyorum günlük 1 milyon $ para kazansa 100 bin $ ını isteyecekmisiniz? Kazandıkları paranın hesabını vermek zorunda değil hiçkimse buradaki birisi kalkıp sana soruyor mu ki 10 bin $ kazanıyomuşsun yap bi sakal diyor mu? Sen bu siteye girince kazancın oluyosa onunda kazancı oluyor. Bu forumunda günlük 40 $ dan fazla reklamı olduğuna eminim ki kimi ilgilendirir. Sen bu ufacık forumu aramaya kalkacağına cebine girenle çıkanının hesabını bil kafi...

Bazılarının acil psikolojik desteğe ihtiyacı var.Birilerinin savunulmaya ihtiyacı yok.Zaten gerekte yok.Size noluyoda böyle saldırıya geçtiniz.Buna kraldan fazla kralcı olmak ta denebilir.Değilmi byibr kardeş.

tartışmayalım bu zaten hep boyle degılmıdır? birileri çalışır emek sarfeder ama büyük pastayı baskaları yer? sıteden fazlası ıle destek alıyorsunuz arkadaslar emınım bu buyuk pastayıda sanal alem gelırlerı vs google vs farklı sirketler yiyiyodur burdakı her rakama ınanmayın ...

tnc aılesı acılen arama motoru kurun :) bız nette reklamını yapar gereken kıtlelere ulastırırız merak etmeyın ...

40$ değilde 40.000 olsa keşke tnc herşeyi fazlasıyla hakeden bir site bence arkadaşın verdiği resimlerdeki rakamlar oldukça komik rakamlar zaten gerçekle uzaktan yakından ilgisinin olmadığını düşünüyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...