Jump to content

Bu Pc Kac Tl Eder

samed67

Recommended Posts

ekran kartı : nVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS

Anakart Adı:MSI P4M900M/P4M900M2 (MS-7255 v2)

Ram : 3gb ddr2 (2 gb kingston 1 gb A-data)

Psu : 400 watt

Ses kartı : Realtek ALC883 (7+1 destekli)

Hard disk : 150 gb

işlemci : İntel Pentium D Cpu 3.00 Ghz

Usb : 7 adet usb cıkışı

birleşik kart okuyucu su vardır : Toplam 4 adet kartı okur...

Arkadaslar yanında webcam hediye...

Arkadaslar bilgisayarın tüm driverları tam...

Arkadaşlar elimde orjinal windows vista cd si var Arkadaslar bilgisayar kasasının solunda Windows vista home basic 32 bit Kodu var .... Yani orjinal vista ....

2 yıl önce 1400 tl aldım

650-700 civarı

Please register to see this content.

buradan hareketle

bahsettiğin sistem için çok uçuk bir rakam bu arkadaşım...Bu miktara bu sistemin çok daha iyisi toplanır hemde sıfır :D

max rakam 350-400YTl eder bence...Saygılar

Dostum bence en iyisi gittigidiyora 1 TL 'den 10 günlük bir açık arttırma yap. Zaten orada ne kadar gideri var görürsün her şekilde.Ürün açıklamasına istediğim fiyata gitmezse göndermeyeceğimi şimdiden belirtiyorum yaz.

bahsettiğin sistem için çok uçuk bir rakam bu arkadaşım...Bu miktara bu sistemin çok daha iyisi toplanır hemde sıfır :D

max rakam 350-400YTl eder bence...Saygılar

arkadaş haklı artı.

Dostum bence en iyisi gittigidiyora 1 TL 'den 10 günlük bir açık arttırma yap. Zaten orada ne kadar gideri var görürsün her şekilde.Ürün açıklamasına istediğim fiyata gitmezse göndermeyeceğimi şimdiden belirtiyorum yaz.

sahibinden bu arlar cok güzel hareketlilik var ben 1000 tl yakın bir sürü parca ürün aldım totalde piyasa 3000 rağat.

Artı donanıma bak driverler XP. vista cd dvdleri burda daha cok :)

adete dökersek kurmakla bitmez:)

arkdaslar iyicene uçtunuz bee herkes beleşci ben bunu 2 sene önce 1400 aldım hadi monitor fln cık .. .Kasa 1000 tl Arkadaslar orjinal windows vista var en az 100 tl bu eder bir kere Cd si ve Kodu pc nin üzerinde

arkdaslar iyicene uçtunuz bee herkes beleşci ben bunu 2 sene önce 1400 aldım hadi monitor fln cık .. .Kasa 1000 tl Arkadaslar orjinal windows vista var en az 100 tl bu eder bir kere Cd si ve Kodu pc nin üzerinde

hocam beleşçilikle alakası arkadaşlar dogrusunu soylemiş maksimum gideri 500 olur oda nadir. sen bana 800 tl ver ben sana amd athlon x2 işlemcili 4 gb ramli 500 gb harddiskli kasa mı anında göndereyim :D:D:D bu arada eklemeyi unuttum ekran kartının 2. el fiyatı 20 tl ben sattım oradan biliyorum :D artık gerisini sen düşün arkadaşım

2 Sene Once Aldıgın 1400 Tl lik Bilgisayar a O Sistemi Toplamıssın Ben Simdi o Para ile Sana i5 İşlemcili Bi Sistem Toplarım 19 da LCD Koyarız. Sen bu Pc yi Satmak iStiyosun Ama Kaca Satmak iStiyorsun ? 1000 lira mı Var Aklında ? Benim iŞim Bilgisayar Bütün Gün Bu İşle Ugrasıyorum Piyasanında Ne Oldugunu Cok İyi Biliyorum Bilgisayar İşi Cep Telefonu İşi Gibidir. 2.eL e Girdigi an Fiyat Otomatikman Düşer. Bekledigin Fiyatı Burdan Beklemen Cok Yanlıs Ama Suda Bi Gercek 2 Sene Once 1400 Liraya İyi Almıssın Bilgisayarı :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...