Jump to content

Nasıl Bir Ekran Kartı Ve Ram Almalıyım Yardım

samed67

Recommended Posts

arakdasalr ekran kartı alaamda en fazla 280 tl kingping67@hot arkadaslar güc kaynagı (psu) 400 watt(casper win 400) pc intel® 3.00 ghz 1 gb ram pentium® D inside ve Anakart Adı MSI P4M900M/P4M900M2 (MS-7255 v2) su andada Görüntü Bağdaştırıcısı nVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS kulanıyorum yarıdmalrınız icin teşeşkürü ederim

not bide akradaslar en ucuz hangi site veya magazadan alabilrm zonguldak da yasıorm

..........

Ben diyorumki simdi bende 667 mhz 1 gb ram war 2 gb ram daha alsam 667 mhz kingstonm 3 gb ram eder bilgisayar rahat edermi.... 3 gb ram den sonra bu sisteme göre nasıl bir ekran kartı lasım olur.....

.....

Gta 4 ü son özelliklerde oynamak isditiyoreum.....

....

OVerclock Yapmıcam.....

.....

Teşekkürler....

Şimdi öncelikle tam olarak ne demek istediğini anlamadım fakat anladığım kadarıyla şöyle yardımcı olabilirim ;

**www.vatanbilgisayar.com dan uygun fiyat/taksit seçenekleriyle alabilirsin.

**Ram ini ne kadar arttırırsan okadar hızlanır.

**GTA4 ü son özelliklerde oynamak istiyorsan basitçe söylemek gerekirse ; 2gb veya üzeri DDR3 ram in , 4 çekirdekli işlemcin , en az ==> GPU Saati :700mhz Bellek Saati:1200mhz olan 1gb üstü ekran kartı gerekli.

**Ekran kartı tavsiyesine gelince Sapphire HD5770 Vapor-x

arkadasım Simdi bende ddr2 1 gb 667 mhz ram var...Simdi ben 2 gb ddr3 ram daha alsam pc ye uyarmıki.....yani hemm ddr2 hem ddr3 çalısırmı....

Ayrıca arakadasım dedigin Sapphire HD5770 Vapor-x fiyatı 350 tl civarında AMA bu 1 gb 128 bit....

Ben Simdi Cok arasdrırdım Nvidianın 256 bit 1 gb olanları 250 tl civarı nvidia almak daha karlı.... Hd5770 1 gb 128 bit = 350 tl Nvidia Gt9800 1 gb 256 bit = 210 tl

Simddi ben atileri hic arasdırmadım....

Ben gts250 ile Gt98000 arasında kaldım....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...