Jump to content

Yardımcı Olurmusunuz (kız Meselesi) :)

$adRaZam

Recommended Posts

Merhaba ,

Benim bir kız arkadaşım var.şu anda çıkıyoruz sevgiliyiz.neyse ben geçen gün bi hata yaptım.bundan önceki çıktığım kız arkadaşımdan cam açmasını istedim daha önce canlı olarak kendisini görmemiştim.internetten öyle çıkmıştık.bundan önceki çıktığım kız izmir'dendi.şu anda çıktığımda izmir'den.neyse cam açmasını istemiştim.kız bana ayıp değilmi yaptığın sevgilin varken benden cam açmamı istiyosun seni sevgiline söylicem falan dedi ve mesaj atcam dedi.neyse 1 saat geçti aradan.ben sevgilime sölicektim canım sıkılıyodu oyun oynuyodum nete geldiğinde söylerim diyodum.mesaj falan da çekmedim bu konu hakkında.sonra kız nete girince mesajı görmüş eski sevgilimin attığı mesajı.bi türlü inandıramıyorum kendisine sölicektim diyorum anlamıyor.eski sevgilime karşıda en ufak bişi bile hissetmiyorum sadece merak etmiştim cam aç demiştim o kadar.şimdi beni affetmiyor güvenini kaybettim bana inanmıyor bile.arkadaşlar nolur bana yardımcı olun.sevgilim izmir'de.bende izmir'e gidicem üniversite için.ama şimdi elim kolum bağlı gidemiyorum.napsam etsem aklıma bişi gelmedi bana yardımcı olurmusunuz napsamda güvenini kazansam kendimi affettirsem.olgun bi şekilde gel dedi bana çocukça davran ma falan dedi.ben şimdi bu kızın karşısına olgun bi şekilde çıkmalıyım ve bişi yapmalıyımki bana güvensin.onu çok seviyorum ama inandıramıyorum.bana yardımcı olun lütfen.

bundan önce açmıştım bu konuyu çöp kutusuna taşınmış,yanlış yere açmıştım heralde kusura bakmasın yönetici arkadaşlar.

yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

bukadardan bişe olmaz eğer kız seni seviyora affeder ufacık şeyden ayrılık olmaz oturup adam gibi konuşursunuz ufak şeyler bunlar...

Ya kız izmir'den yanına da gidemiyorum şimdilik.LYS sınavım var ona hazırlanıyorum.üniversite'ye oraya gidicem yanına izmir'e.biraz zaman istedim kızdan.bana diyoki olgun bi şekilde gel karşıma ve beni kendine inandır güvenimi kazan ancak öyle affederim ve unutmaya çalışırım diyor.tamam ben hatamı anladım çok pişmanım.şimdide ne yapıcağımı tam olarak bilmiyorum.ben cam açıp mikforonla konuşmayı düşünüyorum.sizce yapabileceğim başka bişey varmı arkadaşlar biraz daha yardımcı olun lütfen :)

Ya kız izmir'den yanına da gidemiyorum şimdilik.LYS sınavım var ona hazırlanıyorum.üniversite'ye oraya gidicem yanına izmir'e.biraz zaman istedim kızdan.bana diyoki olgun bi şekilde gel karşıma ve beni kendine inandır güvenimi kazan ancak öyle affederim ve unutmaya çalışırım diyor.tamam ben hatamı anladım çok pişmanım.şimdide ne yapıcağımı tam olarak bilmiyorum.ben cam açıp mikforonla konuşmayı düşünüyorum.sizce yapabileceğim başka bişey varmı arkadaşlar biraz daha yardımcı olun lütfen :)

yapacağın başka bişey yok akadaşım gayet olgun bir şekilde gidip derdini anlatacaksın anlayacaktır zaten emin ol... :)

Mutluluklar diliyorum ayıca...

Allah razı olsun kardeşim sağol.derdimi anlattım ama inanmıyor bana pek.onu inandırmak için birşeyler yapmalıyım extradan romantik bişiler yapmalıyım.ben şey düşünüyorum.kıza cam açıp böyle mikrofonla.gözlerine bakarmış gibi cama doğru dönüp pişmanlığımı ifade ediyim.onu çok sevdiğimi beni affetmesini söyliyim.olurmu sizce ? yada başka yöntemlerde varsa olabilir. bildiğiniz yöntemler varsa paylaşabilirmisiniz arkadaşlar

Allah razı olsun kardeşim sağol.derdimi anlattım ama inanmıyor bana pek.onu inandırmak için birşeyler yapmalıyım extradan romantik bişiler yapmalıyım.ben şey düşünüyorum.kıza cam açıp böyle mikrofonla.gözlerine bakarmış gibi cama doğru dönüp pişmanlığımı ifade ediyim.onu çok sevdiğimi beni affetmesini söyliyim.olurmu sizce ? yada başka yöntemlerde varsa olabilir. bildiğiniz yöntemler varsa paylaşabilirmisiniz arkadaşlar

camı falan boşver bir demet çiçek al git gözlerine bakıp seni seviyorum de ama içinbe baka baka ve birkaç saat yalnız romantik biryere takılın çıktığında herşey çok güzel olacaktır emin ol :)

camı falan boşver bir demet çiçek al git gözlerine bakıp seni seviyorum de ama içinbe baka baka ve birkaç saat yalnız romantik biryere takılın çıktığında herşey çok güzel olacaktır emin ol :)

şey kardeş ama kız izmir'de ben istanbul'dayım.izmir'e gidemiyorum şimdilik sınavlara hazırlanıyorum.o yüzden cam açmadan falan bahsettim ben :) başka önerebileceğiniz bişiler varmı acaba ?

şey kardeş ama kız izmir'de ben istanbul'dayım.izmir'e gidemiyorum şimdilik sınavlara hazırlanıyorum.o yüzden cam açmadan falan bahsettim ben :) başka önerebileceğiniz bişiler varmı acaba ?

valla arkadaşım gidememene üzüldüm ama görüşmeden nasıl olurki bilmiyorum mesaj çek ilk güzel mesajlar şiir falan değil kendi düşündüklerini sonra camda yüzleşirsiniz... :)

Ya arkadaşım.. Erkek adam bi kişiyi sever onunla da evlenir. Neden peçete değiştirir gibi sevgili değiştirirsiniz ki?:) Bi de düşünsenize sevdiğiniz kızın sizden önce 10 tane daha bi sevgilisi olmuş.. Bence bunlar saçmalık. Eğer harbiden seviyorsan, ömür boyu birlikte yaşamak için uğraşacaksın.. Bir söz vardır. Kızlar erkeklerden iyi bir GELECEK ister, erkekler de kızlardan iyi bir GEÇMİŞ ister. Madem iyi bir geçmiş istiyorsun sen de bir kişiyi sev..:) Hadi sevemedin madem ikinciyi sevdiğinde eskisini unut..:)

Ya arkadaşım.. Erkek adam bi kişiyi sever onunla da evlenir. Neden peçete değiştirir gibi sevgili değiştirirsiniz ki?:) Bi de düşünsenize sevdiğiniz kızın sizden önce 10 tane daha bi sevgilisi olmuş.. Bence bunlar saçmalık. Eğer harbiden seviyorsan, ömür boyu birlikte yaşamak için uğraşacaksın.. Bir söz vardır. Kızlar erkeklerden iyi bir GELECEK ister, erkekler de kızlardan iyi bir GEÇMİŞ ister. Madem iyi bir geçmiş istiyorsun sen de bir kişiyi sev..:) Hadi sevemedin madem ikinciyi sevdiğinde eskisini unut..:)

kılzları geçmişiğiyle yagılamak doğru mu sence???sevenin gözü hiç birşeyi görmez geçmişte herkez hata yapabilir yeterki alışkanlık haline gelmesin...

kılzları geçmişiğiyle yagılamak doğru mu sence???sevenin gözü hiç birşeyi görmez geçmişte herkez hata yapabilir yeterki alışkanlık haline gelmesin...

GEçmişte yapılan azı hatalar kötü sonuçlar doğurabilir bunuda göz önünde bulundurmak gerekli

Sınavı kazan, İzmir'e yerleş hele ondan sonra bakarsın çaresine. Hem gerçekten seni sevip sevmediğini de anlarsın böyle yaparak. Seni çok seviyorsa o bile sana dönebilir. Senin bir şey yapmana gerek yok burada, böyle şeylerde araya ufak tefek ayrılıkların girmesi hem doğaldır, hem de ilişkinizi tazelemeniz için iyi bir fırsattır. Sen onu özlersin, o da mutlaka seni çok özler. Konu böylece tatlıya bağlanır.

Bu %100 değil ama bir olasılık işte, sonuçta senin hayatın ve sen onu bizden daha iyi biliyorsun. Karar yine senindir.

GEçmişte yapılan azı hatalar kötü sonuçlar doğurabilir bunuda göz önünde bulundurmak gerekli

orası öyle o ayrı mesele...ama istemeden yapılan hatalarda var örn...bir insanı hata yapmaya zorlamak gibi ne demek istediğimi anlamışındır

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.ewet sanırım böylesi daha iyi olucak.beni şimdi affetmesede oraya gittiğimde affedicektir eminim.daha çok anlayabilciez birbirimizi.neyse inşallah kazanabilirimde izmir'i yanına gidebilirim :)

rahat ol ,kendin ol bişey ispatlamaya çalışma uğraştıkca dibe gi,dersin zamanla hallolur arada ciddi bişeyler varsa..mutluluklar dilerim ayrıca ayrılırsa da dert etme kendine..

sağol kardeş Allah razı olsun.tamam dert etmem :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...