Jump to content

Yardımlarınızı Bekliyorum (kız Meselesi )

google_55

Recommended Posts

Evine çiçek yolla.

:D çok güldüm vallaha

ama olmaz sanırım mahçup olur babasına falan

tekrar tşk ederim

haLa =) destek bekLiyorsan yardım edeLim

Bende Günah Bol :p yardım edelim bir işe yarasın FaceBok

bekliyorum tüm arkadaşları toplımde aynı zaman da msj atılırsa daha iyi olur

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Sen en iyisi hiçbirşey yapma. Lise 2.sınıfta hoşlandığın bir kız ile evlenebileceğini söylüyorsun. Bunu çoğu kişi hep söyler. Aradığı kızın bu olduğunu söyler. Ama değildir. Asla değildir. Bugünkü düşüncelerinle 1 sene sonra sonra ki düşüncelerin bile çok farklı olacaktır. Bunlar şuan sana hiç inandırıcı gelmeyecektir. Adım gibi eminim. Karşına öyle insanlar çıkar ki bugün gönlünü yorduğun insanlara güler geçersin. Yaşın daha çok küçük. Önce okulunu layıkı ile bitir. Sonra üniversitede istemediğin kadar kız arkadaşın olacaktır.

Sen en iyisi hiçbirşey yapma. Lise 2.sınıfta hoşlandığın bir kız ile evlenebileceğini söylüyorsun. Bunu çoğu kişi hep söyler. Aradığı kızın bu olduğunu söyler. Ama değildir. Asla değildir. Bugünkü düşüncelerinle 1 sene sonra sonra ki düşüncelerin bile çok farklı olacaktır. Bunlar şuan sana hiç inandırıcı gelmeyecektir. Adım gibi eminim. Karşına öyle insanlar çıkar ki bugün gönlünü yorduğun insanlara güler geçersin. Yaşın daha çok küçük. Önce okulunu layıkı ile bitir. Sonra üniversitede istemediğin kadar kız arkadaşın olacaktır.

1.Hoşlantı değil

2.Evlenmeyi düşünmek o anlamda değil yani nereye kadar gidiyosa bu kızla oraya kadar gitmek istiyorum

3. Ben çoğu kişi değilim buna inanıyorum

ilgin için teşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...