Jump to content

Yardımlarınızı Bekliyorum (kız Meselesi )

google_55

Recommended Posts

olumsuz cvp alcamı biliyodum ve çok heyecanlandım o yüzden kaçtım

Düşündüğüm gibi yani :S

Ama kimse münccim deil :). Seninkisi sadece tahmin.

Dediğim gibi yap, bi kızın görüşünü kontrol et bakalım.

Ne düşünüyo..

"Ben seni arkadaş olarak görüyo......" falan filan olursa bence kendini çok üzme.

Bu lise aşkları unutuluyo emin ol. Özür dilerim yani sen sevmiyosun falan demek istemiyorum.

Ama yaşadığım ve gördüğüm tecrübelerden yani.

He derse zaman ver falan. O zamanda kızın hoşuna gitcek şeyler yapmaya çalış.

Bu zaman içinde kendi yakınlığını hissettir ona.

Ama dikkat et. Bunu yapamaya çalışıpda kızı usandıran çok gördüm ve yaşadım :D

Bu zamanları ilerde hatırlıyıp tebessüm ediceksin ;)

"Bir nasihat, bin nusubetten iyidir"

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply
senin işin forumda çare aramaya kaldıysa...

paylaşmak istedim belki bi çare bulurum belli olmaz

Düşündüğüm gibi yani :S

Ama kimse münccim deil :) . Seninkisi sadece tahmin.

Dediğim gibi yap, bi kızın görüşünü kontrol et bakalım.

Ne düşünüyo..

"Ben seni arkadaş olarak görüyo......" falan filan olursa bence kendini çok üzme.

Bu lise aşkları unutuluyo emin ol. Özür dilerim yani sen sevmiyosun falan demek istemiyorum.

Ama yaşadığım ve gördüğüm tecrübelerden yani.

He derse zaman ver falan. O zamanda kızın hoşuna gitcek şeyler yapmaya çalış.

Bu zaman içinde kendi yakınlığını hissettir ona.

Ama dikkat et. Bunu yapamaya çalışıpda kızı usandıran çok gördüm ve yaşadım :D

Bu zamanları ilerde hatırlıyıp tebessüm ediceksin ;)

"Bir nasihat, bin nusubetten iyidir"

yaşça benden büyüksünüz galiba aşkı ilk kez tadıyorum belki dediğiniz gibidir ama güzel sonuç vermesi için uğraşıcam

tekrar saolun

kanka aşağı yukarı senide tanıdım kızıda bak sana şöyle birşey öneriyorum...

kıza şimdilik asla senden hoşlanıyorum falan deme önce biraz kızın gözüne girmeyebak dikkat çek yani araştır bakalım iyice nelerden hoşlanıyor ve ona göre işlem yaparsın kızı tanımadan o seni tanımadan bu iş olmaz gibi az bi ihtimal ama dediklerimi yaparsan %100 senindir tabi biraz da tip olacak dış görünümün nasıl giyinme tarzın falan yani bunlarıda araştır bakalım kız nasıl erkekten hoşlanıyor anlayabiliyormusun beni sonra senin canın yanmasın diye zırvalıyorum bunları bana bu güne kadar hayır deye kız olmadı Allaha şükür istersen sana özelden falanda adım,adım uyguluyacaklarını yazabilirim...

bizim üniversitede ben bir kız arkadaşa teklif ettim o aklıma geldi bunları okuyunca kızın yanına gittim direk senden hoşlanıyorum dedim çok temiz kalpli saf bir kızsın dedi onun verdiği cevapta hala aklıma gelince gülesim geliyor bana ben asosyalim demişti :D bu zamana kadar kimseyle çıkmadım bundan sonrada çıkmayı düşünmüyorum demişti yanı kısacası daha erken dedi belki senin dediğin gibi kız arkadaşın düşünmüyordur daha erkendir ve kendini hazır hissetmiyor olabilir derslerin etkiside olabilir benim görüşüm bu arkadaşım saygılarımla...

kanka aşağı yukarı senide tanıdım kızıda bak sana şöyle birşey öneriyorum...

kıza şimdilik asla senden hoşlanıyorum falan deme önce biraz kızın gözüne girmeyebak dikkat çek yani araştır bakalım iyice nelerden hoşlanıyor ve ona göre işlem yaparsın kızı tanımadan o seni tanımadan bu iş olmaz gibi az bi ihtimal ama dediklerimi yaparsan %100 senindir tabi biraz da tip olacak dış görünümün nasıl giyinme tarzın falan yani bunlarıda araştır bakalım kız nasıl erkekten hoşlanıyor anlayabiliyormusun beni sonra senin canın yanmasın diye zırvalıyorum bunları bana bu güne kadar hayır deye kız olmadı Allaha şükür istersen sana özelden falanda adım,adım uyguluyacaklarını yazabilirim...

saol

kızı sürekli keşfetmeye çalışıyorum ve aynı sınıftayız bide tam önümde oturuyo

bizim üniversitede ben bir kız arkadaşa teklif ettim o aklıma geldi bunları okuyunca kızın yanına gittim direk senden hoşlanıyorum dedim çok temiz kalpli saf bir kızsın dedi onun verdiği cevapta hala aklıma gelince gülesim geliyor bana ben asosyalim demişti :D bu zamana kadar kimseyle çıkmadım bundan sonrada çıkmayı düşünmüyorum demişti yanı kısacası daha erken dedi belki senin dediğin gibi kız arkadaşın düşünmüyordur daha erkendir ve kendini hazır hissetmiyor olabilir derslerin etkiside olabilir benim görüşüm bu arkadaşım saygılarımla...

doğru olabilir

saolasın

yaşça benden büyüksünüz galiba aşkı ilk kez tadıyorum belki dediğiniz gibidir ama güzel sonuç vermesi için uğraşıcam

tekrar saolun

Sende saol. Böyle şeyleri paylaşman bile rahatlık verir az da olsa. Danışmakla en iyi şeyi yapıyosun ;)

Herşey gönlünce olsun kardeşim..

Ne der: Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.

Ne demek ister? Bana layık olmak çok zordur. Superman, Brad Pitt , Prens Rainer, Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum.

Ne der: Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.

Ne demek ister? Seni çekici bulmuyorum ama bana derslerimde yardım edecek, arada bir yemek ısmarlayacak birine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.

Ne der: Seni yeterince tanımıyorum.

Ne demek ister? Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Mesela paralı mısın?

Ne der: Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.

Ne demek ister? Senden başka birkaç kişi daha var gözüme kestirdiğim ama bir türlü karar veremiyorum.

Ne der: Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.

Ne demek ister? Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim.

Ne der: Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum!

Ne demek ister? Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.

Ne der: Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme. Ben seni ararım.

Ne demek ister? Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama!

Ne der: Aşk bana göre değil.

Ne demek ister? Kendime güvenim yok. Bir ilişkiyi sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim.

Ne der: Aynı ortamdan biriyle birlikte olamam.

Ne demek ister? Ortamda göz koyduğum erkeklerden biri olsaydın hemen atlardım ama değilsin.

Ne der: Sevgilim var.

Ne demek ister? Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki! Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte.

Ne der: Evet, istiyorum.

Dürüst bir kız...

Ne der: Hayır, istemiyorum.

Dürüst bir kız daha...

Ne der: İlişkimizi bir süreliğine askıya alsak iyi olacak.

Ne demek ister: Bu aralar biraz fazla kilo aldım. Zayıflayıncaya kadar görüşmeyelim.

Ne der: Şu sıralar sadece derslerimle ilgileniyorum.

Ne demek ister? Bu konu dışında seninle konuşabileceğim hiçbir şey yok.

Ne der: Ben de seni istiyorum. Ama şimdi olmaz. Zamana bırak.

Ne demek ister? Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını sonuna kadar çıkarmak istiyorum ama ya senden daha iyisini bulamazsam?

Ne der: Bu aralar kendimi çok iyi ve çok güzel hissediyorum.

Ne demek ister? Bende bu güzellik olduktan sonra, sana bakacağımı düşünmüyorsun herhalde. Çevremde benimle çıkmak için can atan yığınla erkek var.

Konuyu kardeşim. Beni dinleyecek olursan sakın haaa sakın başkalarını devreye sokupta Facebooktan mesaj filan attırma. Neden diye soracak olursan AŞK 2 Kişiye özel bir duygudur ve gizli olduğu sürece bu AŞKIN tadına doyum olmaz eğer ki sen yok Ben kendi bildiğimi okurum dersen ve Facebooktan msj attırmak istiyorum diyorsan yine yardımcı olurum listemde ne kadar arkadaşım var hepsine söylerim ve seve seve yardımcı olurlar orası problem değil. Bence böyle bir yola başvurma derim. Tekrardan söylüyorum AŞK 2 Kişiye ÖZELDİR. Gizli Kaldığı sürece Daha güzel oLur. bayanlar Gizliliği severLer ;)

saol

kızı sürekli keşfetmeye çalışıyorum ve aynı sınıftayız bide tam önümde oturuyo

kızla hiç ilgilenmiyormuş gibi hareketler yap yani gözün falan sürekli başka birşeyde olsun değişik şeyler yaparak dikkatini çekeceksin sen kıza gitmeden kızın sana gelmesi lazım ki gelecekte dışarı falan çıkınca hızlı acele edermiş gibi biryerlere git ama tek başına tabi bunları yaparken kızda takip ediyormu dikkat et düzenli devam et sonunda kız senle konuşacaktır değişik şeyler ok mi...

Konuyu kardeşim. Beni dinleyecek olursan sakın haaa sakın başkalarını devreye sokupta Facebooktan mesaj filan attırma. Neden diye soracak olursan AŞK 2 Kişiye özel bir duygudur ve gizli olduğu sürece bu AŞKIN tadına doyum olmaz eğer ki sen yok Ben kendi bildiğimi okurum dersen ve Facebooktan msj attırmak istiyorum diyorsan yine yardımcı olurum listemde ne kadar arkadaşım var hepsine söylerim ve seve seve yardımcı olurlar orası problem değil. Bence böyle bir yola başvurma derim. Tekrardan söylüyorum AŞK 2 Kişiye ÖZELDİR. Gizli Kaldığı sürece Daha güzel oLur. bayanlar Gizliliği severLer ;)

değişiklik olsun diye böyle bişe düşündüm

arkadaşlar arasında int kurdu olarak biliniyorum

internet alemide destek veriyo gibi bişe düşündürmek istiyorum

kızla hiç ilgilenmiyormuş gibi hareketler yap yani gözün falan sürekli başka birşeyde olsun değişik şeyler yaparak dikkatini çekeceksin sen kıza gitmeden kızın sana gelmesi lazım ki gelecekte dışarı falan çıkınca hızlı acele edermiş gibi biryerlere git ama tek başına tabi bunları yaparken kızda takip ediyormu dikkat et düzenli devam et sonunda kız senle konuşacaktır değişik şeyler ok mi...

dediklerin çok mantıklı geldi kuzenimde bunları söledi aslında :D

saol tekrardan

O seni arkadaşı olarak görüyorsa öyle kalsın. O işten hayır çıkmaz. Zorla sevgi de olmaz. Ve şundan da emin ol; arkadaşın olarak kaldığında sana verebileceği sevgi, sevgili olduğunuzda verebileceği sevgiden kat kat daha fazladır.

Arkadaşım bu ne gereksiz konu git aşk meşk foorumlarında sorununu çöz burası haydar dümen forumu değiki (kendi görüşüm)

sohbet-chat bölümü burası aşk meşke işleri yasak diye bir kural göremedim

rahatsız olduysan okuma olsun bitsin

O seni arkadaşı olarak görüyorsa öyle kalsın. O işten hayır çıkmaz. Zorla sevgi de olmaz. Ve şundan da emin ol; arkadaşın olarak kaldığında sana verebileceği sevgi, sevgili olduğunuzda verebileceği sevgiden kat kat daha fazladır.

kız böyle biri değil eskisi gibi devam etmez yani dananın kuyruğu koptu zaten devam ettirmem gerek diye düşünüyorum

ilgin için saol

bu arada çalışmaların çok hoş :clapping:

rica ederim arkadaşım...yalnız şiirmiş slaytmış falan uzak dur bunlarla kız tavlanmas 2010 da yaşıyoruz çağa uygun şeyler yapacaksın sorun falan olursa çekinme direk özelden yaz...

Başarılar :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...