Jump to content

Yardımlarınızı Bekliyorum (kız Meselesi )

google_55

Recommended Posts

Merhaba

Lise 2. sınıfı tekrar ediyorum ve iyi ki kalmışım diyorum. Sınıftan bir kız tanıdım 1 ay içinde ondan hoşlandım, biraz zaman geçti olmaz diye düşündüm bu iş, boşuna arkadaşlığı bozmayalım dedim ve bişe sölemedim. Son 2 aydır bu hoşlantı aşka dönüştü ve her an o aklıma gelmeye başladı. Gülüşü, fotoğraf çekerken poz vermesi, ses tonu kısacası herşeyi beni daha çok kendine bağladı. Acıdır ki kız böyle şeyleri hiç düşünmeyen bu zaman kadar kimseyle çıkmayan birisiydi bu dahada güzel bişeydi aslında neyse cesaret edip geçen pazar günü kıza söledim çok söylicektim ama sadece Seni seviyorum diyebildim. Sonrada cvp falan beklemeden hemen uzaklaştım. Aradan 5 gün geçti ve hala suratıma bakmıyor benimle konşmuyor bende zaman geçsin biraz konuşurum diye düşündüm üstelemedim bidaha. ve biraz önce msn den konuşmayı denedim cvp falan vermedi hiç bende ç.dışı oldum hemen.

Not: Bu kızla aynı sınıftayım ve önümdeki sırada oturuyo :D

Siz değerli forum sakinlerinden yardım istiyorum...

Aşık olduğum kıza facebook aracılığıyla arkadaş olarak ekle meden aşağıya yazdığım msj ı atmanızı istiyorum.

" Merve, Serhat seni çok seviyo !!! :( " diye yazıcaksınız

Hedefim 100 ün üstünde kişi toplamak desteklerinizi bekliyorum.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar konu altına msj bırakın profil bilgilerii atayım.

Okuyup yardım edecek olan herkese teşekkür ediyorum

Allah sevdiğine kavuştursun herkesi...

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

bu aşk tek taraflıysa sorun büyük arkadaşım....bence papatya dizisindeki gibi yap....bir çiçek al ve yanına giderek teklif etmemişin gibi söle,,herşey oldugu gibi kalsın de ve kalbini kazanmaya çalış...mutlaka başkası vardır hayatında....yada senden hoslanmıyordur..yada erken davranmısındır...

bu aşk tek taraflıysa sorun büyük arkadaşım....bence papatya dizisindeki gibi yap....bir çiçek al ve yanına giderek teklif etmemişin gibi söle,,herşey oldugu gibi kalsın de ve kalbini kazanmaya çalış...mutlaka başkası vardır hayatında....yada senden hoslanmıyordur..yada erken davranmısındır...

benle ilgili sorun değil de bu kız böyle şeyler istemiyo aşk meşk işlerini sevmiyo başkasıda yok hayatında çok yakın arkadaşından sürekli tüyo alıyorum

ilgin için saol bu arada

benle ilgili sorun değil de bu kız böyle şeyler istemiyo aşk meşk işlerini sevmiyo başkasıda yok hayatında çok yakın arkadaşından sürekli tüyo alıyorum

ilgin için saol bu arada

o zaman sanırım kız için biraz erken...hayatta öncelikleri var sanırım....duygusal birine benziyo..başka türlü kalbine girmeyi dene...özür dilemen onu geri getirecektir...duygusal bir mail....onu eski haline getirecektir....biraz uzak kal şöle sanki vea ediyormuscasına bir mail at...ama uzun bi mektup olsun...her zaman işe yarar...

bana kalırsa sen başta hata yapmışsın buna benzer bi olay benim lise son sınıfta başıma gelmişti kıza teklif ettim sona çekingenlikten midir yoksa hayır lafını duymak istememdenmidir bilmem ama kıza sana sölediklerimi unut gitsin dedim aptal gibi oysa kız kabul edecekmiş sadece benden biraz zaman istemişti yani senin anlayacağım benim mallığımdan doalyı kızı kaçırdım senin olayda biraz buna benziyo kıza sevdiğini söleyip yanından kaçarcasına gitmen bana kalırsa kızın kalbini kırmış şöle düşünmüş olabilir şuna bak hem sevdiğini sölüyo hemde kaçıp gidiyoo bu nasıl aşk bu nasıl aşka değer vermek gibi şeyler düşünmüş olabilir bana kalırsa ona kırmızı gül al yaza biliyosan güzel bi şiir yaz ve arkadaşların dediği gibi uzun bi mektup biraz içine aşk biraz sevgi biraz duygusallık birazda kendini mahçup göstererek ortaya bi karışık çıkar bak ozaman kız sana nasıl aşık oluyoooooooooooooo...........

sölicem zaten bu da güzel bişe olur hoşuna gider

olmaz öle dinlemezki...dinlesede bence bi anlamı yok....zaten kaçıyo diyosun...ya şimdi ben olcaktımki öle bi yazardımki....offff of....))neyse...sana kolay gelsin....umarım istediğin gibi netice alabilirsin...

ben bu güne kadar çok kızla çıkmadım ama doğru düzgün bi ilişkim oldu oda 6 sene felandı.şimdi ayrıldık ayrı mevzu ama tahminlerimin çoğunda yanılmadım sevdiğim kıza karşı.

benim sana tavsiyem ne msn den ne facebooktan nede telden mesajla ulaşmaya çalışma.sadece samimi ol.

ve sakın araya başka bi arkadaşını sokma kız erkek farketmez. yanına git sadece sana 5 dakikasını ayırmasını rica et.

konuşabileceğin uygun bi ortam bul. deki özürdilerim geçen günki yarım yamalak kaçamak hareketim için.

ben seni seviyorum.bu yüzdende seninle konuşurken çok heyecanlanıyorum. geçen gün heyecanıma yenik düştüm. böyle bi hareket yaptım. sen belki böyle bi duruma sıcak bakmıyor olabilirsin yada hazır değilsindir.

ama sadece bil ben seni seviyorum. bi gün sende bana bişeler hissedersen ben burdayım felan de.

ama dediğim gibi yüz yüze olması çookk daha etkilidir.

bide bunu yapacağını yakın arkadaşlarınla paylaş buda sana cesaret verecektir.

son olarak eğer konuşacağın zaman lafa nerden başlayacağını bilemiyorsan telefonda söyle. ama mesaj msn face felan boş iş

Dostum "Seni seviyorum" deyip niye beklemiyosun.

Kendinde bi güvensizlik sorunu oldu sanırsam.

Benzer bi olay bende yaşadım, güvensizliklik ve reddedilme korkusu, bende kızı dinlemeden çekip gittim.

Bi daha hiç konuşamadım kızla :p

Kıza konuşmak istediğini söle. Ne biliyim biyere davet et. Yapamam dersen okuldan sonra biraz yürüyelim mi falan de.

Ama bunu yaparken kızın sıkılmamasına, daralmamasına özen göster ;)

Sen şimdi kızın yanına gitsen eminim ki bocalarsın :(

Bence; önce bir aynanın karşına geç yada çok yakın olduğun bir kız arkadaşını karşına al kıza söylüyeceklerin hakkında hazırlan.

İlk karşılaştığında hiç olmamış gibi hoşbeş sohbet et biraz.

Daha sonra sana söylediğim şey hakkında ne düşünüyorsun diye sorabilirsin bence.

İlk önce kızın fikrini al yani.

Gerisi de kendiliğinden gelicektir....

ben bu güne kadar çok kızla çıkmadım ama doğru düzgün bi ilişkim oldu oda 6 sene felandı.şimdi ayrıldık ayrı mevzu ama tahminlerimin çoğunda yanılmadım sevdiğim kıza karşı.

benim sana tavsiyem ne msn den ne facebooktan nede telden mesajla ulaşmaya çalışma.sadece samimi ol.

ve sakın araya başka bi arkadaşını sokma kız erkek farketmez. yanına git sadece sana 5 dakikasını ayırmasını rica et.

konuşabileceğin uygun bi ortam bul. deki özürdilerim geçen günki yarım yamalak kaçamak hareketim için.

ben seni seviyorum.bu yüzdende seninle konuşurken çok heyecanlanıyorum. geçen gün heyecanıma yenik düştüm. böyle bi hareket yaptım. sen belki böyle bi duruma sıcak bakmıyor olabilirsin yada hazır değilsindir.

ama sadece bil ben seni seviyorum. bi gün sende bana bişeler hissedersen ben burdayım felan de.

ama dediğim gibi yüz yüze olması çookk daha etkilidir.

bide bunu yapacağını yakın arkadaşlarınla paylaş buda sana cesaret verecektir.

son olarak eğer konuşacağın zaman lafa nerden başlayacağını bilemiyorsan telefonda söyle. ama mesaj msn face felan boş iş

teşekkür ediyorum ilgin için ama kalp ritmim aşırı değişiyo konuşmaya başlıycakken napacam bilmiyorum :S

Dostum "Seni seviyorum" deyip niye beklemiyosun.

Kendinde bi güvensizlik sorunu oldu sanırsam.

Benzer bi olay bende yaşadım, güvensizliklik ve reddedilme korkusu, bende kızı dinlemeden çekip gittim.

Bi daha hiç konuşamadım kızla :p

Kıza konuşmak istediğini söle. Ne biliyim biyere davet et. Yapamam dersen okuldan sonra biraz yürüyelim mi falan de.

Ama bunu yaparken kızın sıkılmamasına, daralmamasına özen göster ;)

Sen şimdi kızın yanına gitsen eminim ki bocalarsın :(

Bence; önce bir aynanın karşına geç yada çok yakın olduğun bir kız arkadaşını karşına al kıza söylüyeceklerin hakkında hazırlan.

İlk karşılaştığında hiç olmamış gibi hoşbeş sohbet et biraz.

Daha sonra sana söylediğim şey hakkında ne düşünüyorsun diye sorabilirsin bence.

İlk önce kızın fikrini al yani.

Gerisi de kendiliğinden gelicektir....

olumsuz cvp alcamı biliyodum ve çok heyecanlandım o yüzden kaçtım

bana kalırsa sen başta hata yapmışsın buna benzer bi olay benim lise son sınıfta başıma gelmişti kıza teklif ettim sona çekingenlikten midir yoksa hayır lafını duymak istememdenmidir bilmem ama kıza sana sölediklerimi unut gitsin dedim aptal gibi oysa kız kabul edecekmiş sadece benden biraz zaman istemişti yani senin anlayacağım benim mallığımdan doalyı kızı kaçırdım senin olayda biraz buna benziyo kıza sevdiğini söleyip yanından kaçarcasına gitmen bana kalırsa kızın kalbini kırmış şöle düşünmüş olabilir şuna bak hem sevdiğini sölüyo hemde kaçıp gidiyoo bu nasıl aşk bu nasıl aşka değer vermek gibi şeyler düşünmüş olabilir bana kalırsa ona kırmızı gül al yaza biliyosan güzel bi şiir yaz ve arkadaşların dediği gibi uzun bi mektup biraz içine aşk biraz sevgi biraz duygusallık birazda kendini mahçup göstererek ortaya bi karışık çıkar bak ozaman kız sana nasıl aşık oluyoooooooooooooo...........

inşallah öyledir ama kız sinirlendi söledikten sonra yani senin durum gibi değil

o zaman sanırım kız için biraz erken...hayatta öncelikleri var sanırım....duygusal birine benziyo..başka türlü kalbine girmeyi dene...özür dilemen onu geri getirecektir...duygusal bir mail....onu eski haline getirecektir....biraz uzak kal şöle sanki vea ediyormuscasına bir mail at...ama uzun bi mektup olsun...her zaman işe yarar...

kız duygusallıktan hoşlanmıyo

tekrar saol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...