Jump to content

Fazladan Cd Sürücü Görünüyor...

ATASOYBAHA

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba ben driverlerimi driver geinus la güncelledim sonra 3-4 kere pc açtım kapadım yani kullanıyordum bir sorun yoktu sonradan cd sürülerim kayboldu biosu resetleyerek geri getirdim fakat şimdi fazladan bir cs sürücü görünüyor ve kaldıramıyorum aygıt yöneticisinde sistem yötimsel araçlarından felan görünmüyor ve fena derecede sinirimi bozuyor resim aşağıdaki gibi...ayrıca sistem geriyüklemede işe yaramadı...

15ul9x.jpg

bilgisayarıma sağ tıkla yönete gel ordan disk yöneticisine gel gerekli işlemleri yapabilirsin...bazen üçüncü bölüm orda gözükmeyebiliyor....o zaman partition magic programını kullan...ordan o bölümü silip gerekli düzeltmeleri yapabilirsin....

disk yönetiminde görünmüyor magici kurup bir bakayım orada görünecekmi...

orda gözükür meraklanma...benimde başıma gelmişti...sanal sürücü o ya bi oyun kurarken kurulmustur yada bilmeden bi sanal sürücü yaptın....bazen olur...

nerom lite sürüm bu sistemi sürekli kullanıyorum programlarımda aynı fakat bu ilk defa oluyor o driver genius programı yüzünde oldu sorun büyük ihtimal...

)))sanırım yazılanları kaaale almıyorsun....partition magic yükle işini görür diyoruz....bak arkadas ultraisoyu kaldır diyo....niye zorluyon daha))....ama ultra iso kuruldugunda sanal sürücü oluştugunu ilk defa duydum...neyse...ben sorunu partition magic ile halletmiştim....kolay gele..

partitiom magici kurduktan sonra are you fix vsvs diğe bir soru sordu çözümlemelyle ilgili oldugu kesin vs sürücü kayboldu ilgilenen herkseten allah razı olsun saolun gerçekten

teşekkür butonu kullanınn..lütfen.))...sorun garip bi şekilde çözülmüş...ama disklerin boyutuna bi göz attınmı bakalım...bazen silinirde silinen bölüm diğer disklere eklenmeden kullanıyorsundur...bi incele....c ve d disklerine bak bakalım kaç gb....şu an...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...