Jump to content

Evet Tnc Ailesi Ygs Ye Kimler Girdi Bakalım

mahmutu91

Recommended Posts

Yeniçeri kardeşim süleymancı derken o kardeşinden helallık alman lazım belki o kardeşim kendisine süleymancı denilmesinden hoşlanmıyordur yada belirtirken süleyman hilmi tunahan hz seven kardeşim diye hitab etsen daha iyi olur

Yok o aramızdaki samimyetten :D

Emre sen niye girmedin la sınava :p

herkes için kolaydı demek :D ne zman açıklanır sorular bu başlık altında paylaşabilirmiyiz arkadşalar soruları bulan olursa

kardeş ösym sayfasına düşer ilk olarak merak etme ;)

Öncelikle Sınava Giren Bütün Arkadaşlarıma başarılar diliyorum işallah hayrınızda neyse o olsun

benm sınava gelince çok iyi olduğunu söleyemicem ama nolcak bakalım

Zaten cevapları kaıda işaretleyemeden kaptırıyodum zon anda yırttım ha

neyse işallah ALLAH tan hepimizin hakkında en hayırlısı olur

4 yıldır ders kitapların kapağını bile açmıyordum.20 deneme aldım.2 sini çözdüm.3.ye sınava girdim.barajı geçemem diye korkuyordum :=)

27,5 türkçe 25,5 mat,2,75 fen yapmışım :=) ...Matematik ve Türkçe genelde kolaydı.

bende 2 yıllık uzaktan eğitim(bil.programcılığı vs.) yazacam.gelmezse açıköğretim(YGS-1).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÖSYM SONUÇ:27,5 türkçe 26,5 mat,2,75 fen=ygs1=258,674,ygs2=235,780

Şu süleymancı efe gelsinde bakalım :)

Emre aramızdaki samimiyeti buraya yansıtmamanı rica ediyorum. Sülaymancı deyip insanların farklı şekilde anlamasına sebep olacaksın. (Yanlış anlaşılmasın. Sülaymancı demesinin sebebi beni 3 haftalık, biraz uzun olan sakalımla görmesinden. Ne alakaysa artık Sülaymancılıkla. )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...