Jump to content

Bilinmeyen Dosya Bicimi?

west64

Recommended Posts

Sorunu resimlerle takviyeli bir şekilde paylaşayım hatta dosyanın kendisinide size ziple sunayım

1 nolu resimde anlaşıldığı gibi bol klasör var ve içerisindede bir adet dosya var ben bu dosyaları ara seceneğini kullanarak tek bir dosyaya toplamak istiyorum ama arama motorunda uzantısnı yazableceğim bir uzantı göremiyorum. tıkladıgım zaman sorunsuz wordde acılıyor..

thumb_812995631.JPG

thumb_212821729.JPG

thumb_289538323.JPG

:download1:

http://rapidshare.com/files/374256035/dosya.rar.html

http://rapidshare.com/files/374256275/The_Times__Wednesday__Sep_24__1947__pg.rar.html

.doc yaz ve arat

244 adet var toplamda .doc olarak arattığımdan son acıtığım belgeler cıkıyor sadece geri kalan acmadıklarım cıkmıyor.. anlatabildim umarım

şöyle yap direk arama tuşuna bas o tüm dosyaları arıyacaktır ardından klsörün boş bir yerinde sağtıkla simgeleri yerleştir de oradanda tür olarak de tamamdır senin istediğin dosyalara tür olarak sıralanacktır onları seç başka bir klasöre taşı

Eğer imkan varsa tüm dosyaları upload ben sana düzenleyip upload edeyim

Bu linkten verdiğin Word2003 belgesi.

OpenOfice ile açabilirsin

bir defa tıkladım mı word oluyor işte :S anlamadım gittii ben size hic tıklamadığım birtane yollim sizde tıklayınca auto worde geciyo :):) sonra aramalarda vs lerde word olarak acılıyo ama ben 250 klasörde tek tek hepsini word tıklamam cok zor

Please register to see this content.

bu tıklanmadıkdan sonra her hangibir uzantısı olmayan hali

şöyle yap direk arama tuşuna bas o tüm dosyaları arıyacaktır ardından klsörün boş bir yerinde sağtıkla simgeleri yerleştir de oradanda tür olarak de tamamdır senin istediğin dosyalara tür olarak sıralanacktır onları seç başka bir klasöre taşı

Eğer imkan varsa tüm dosyaları upload ben sana düzenleyip upload edeyim

Olumsuz yine.

bir defa tıkladım mı word oluyor işte :S anlamadım gittii ben size hic tıklamadığım birtane yollim sizde tıklayınca auto worde geciyo :):) sonra aramalarda vs lerde word olarak acılıyo ama ben 250 klasörde tek tek hepsini word tıklamam cok zor

Please register to see this content.

bu tıklanmadıkdan sonra her hangibir uzantısı olmayan hali

Sağ tıkla Birlikte aç OpenOffice i seç(open ofiice varsa tabii)

Ben openoffice ile açtım önemli ise sana gönderebilirim.

Sağ tıkla Birlikte aç OpenOffice i seç(open ofiice varsa tabii)

Ben openoffice ile açtım önemli ise sana gönderebilirim.

halletim 3 pc yardımı ile acılmasında bir sıkıntı yoktu wordde acılıyo ama uzantısı .doc olmuyordu baştan arama yaparken kolaylık yoktu şimdi tek tek word ile actık teşekürler yorumlar için

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...