Jump to content

Kurulumda Hareketli Gif çıkartmak

Recommended Posts

Slm hocalarım ben kaç gündür araşturıyom neti ama, bulamadım gitti.istedigim şey şu;

şimdi reklam yapmak istemiyorum ama bazen bi program indiririz programa tıkladıgımızda program katılımsızdır ve program kurulurken ekrana hareketli bi gif gelir ve tekrar kapanır.örnek katılımsız.com da rastladım bi kac defa.ben cok ugrastım sacma bi yolla bmp ekrana getirdim ama bu tatmin etmedi.ben gif olsun istedim.bunun yolu nedir acaba lutfen bi yardımcı olurmusunuz..cvplarınızı beklıyorum

1988666 arkadaşın dediğin gibi AMS dede olur.Hatta FIRE BIRD arkadaşımızın böyle bir örnek paylaşımı vardı.

Gelelim olaya koolmoves,flash,swf text gibi programlarla böyle bir swf uzantılı flash hazırladım sonra bu swf dosyasını flash exe builder var ama ben onda değilde Bullrushsoft SWF to EXE Convertor programında .exe haline getirdim ve sonra autoitte program kurulduktan sonra scripte bunu ekledim oldu.İnşaalalh biraz daha görsel birşeyler hazırlayacağım.

Ben mantık olarak zaten anlattım ama detaylı bir şekilde vaktim olursa anlatırım.Öncelikle bu dediğim programlardan birisi ile kendinize özgü bir flash hazırlamalısınız.Benimki biraz basit oldu.Bu flash swf uzantılı dosyayı exe yaptınızmı iş katılımsız yapmaya kalıyor.Yani program kurarken normal program birde yanında splash tarzında exe olan bu flash dosyanız oluyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...