Jump to content

Sistem Hakkındaki Yorumlarınızı Alabilirmiyim ?

dracula1

Recommended Posts

İNTEL CORE 2 DUO 2.93GHz E7500 LGA775 3MB 1066MHZ BOXED

GIGABYTE G41MT-ES2L 775P 1333MHZ DDR3-1333mhz PCI-E S+V+E

2 GB DDR3 1333 MHZ KINGSTON RAM KVR1333D3N9/2G

1 GB NVIDIA PALIT SUPER GF 9500 GT 128 BIT DDR2 PCI-E TV+O+DVI

500 GB SATA HDD

300W POWER

Sistem hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim lütfen...

Benim kafama takılan Anakartın 2 tane ram yuvası var normalde 4 olması mı gerekli ve bu bi sorun oluştururmu ?

Anakart hakkındada yorum alırsam iyi olur...

Şimdiden Teşekkürler...

yok olmuyor bir problem var bu problemle uğrasmak zor tncxp yi pc ye yüklediğimde ses yok normal hata trinkleri var fakat ne internetten nede hdd deden müzik vs dinleyemiyorm sonra uğrasmaya başlıyorum biosa formata kadar gidiyor iş bazen tutuyor bazen olmuyor su an gene olmayan bir anakart uzerindeyim bunu kısa yolu varmı yada düzeltmek gereken birşey ve 2010 ulti xp yi hala cd ye yükleyemedim.

yok olmuyor bir problem var bu problemle uğrasmak zor tncxp yi pc ye yüklediğimde ses yok normal hata trinkleri var fakat ne internetten nede hdd deden müzik vs dinleyemiyorm sonra uğrasmaya başlıyorum biosa formata kadar gidiyor iş bazen tutuyor bazen olmuyor su an gene olmayan bir anakart uzerindeyim bunu kısa yolu varmı yada düzeltmek gereken birşey ve 2010 ulti xp yi hala cd ye yükleyemedim.

tncxp lerde modıfıyelılerde ozlellıkler drıver lerı kenndı baslangıcta goruor ve sende tekrar yukluorsan drıverlerı calısmayablır .

önerım drıver lerı kaldırıp tekrar kurman veya katılımsız bır xp yuklemen

umarım sorunu anlamısımdır

anakartın güzel bence 2x2 gb ram takarsan gayet iyi olabileceğini düşünyorum yalnız ekran kartını 256 bitlik bir kartla değiştirisen daha iyi olabilir.harddiski de 1tb lık seçersen ileride yetmeyip sıkıntı yaşatacağına inanıyorum.power ise 400W olabilirdi.

tabi bu yazdıklarım maliyetini karşılayabilirsen aksi takdirde çok iyi bir sistem kurmuşsun :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...