Jump to content

500-750 Tl Arası Pda Ne Alınmalı?

erdemmetin

Recommended Posts

Ben internette araştırdım da tam olarak istediğim özellikleri aynı makinada bulamadım.

gözümden kaçan cihazlar elbet olmuştur.

bana yardımcı olursanız memnun olurum.

ben alacağım cihaz ile yurtdışı yazışmaları yapacağım. bu yüzden mailleşmem kolay olmalı

işletim sistemi windows olsa word excel gibi programlar kullanabilirim.

sybian systemlerin işimi görüp görmeye hakkında şüphelerim var.

ayrıca içinde navigasyon olsa iyi olur.

HTC TyTN II CEP BİLGİSAYARI

HTC HTC 3333 MEGA (TOUCH 2) PDA CEP TELEFONU

HTC P5520 TOUCH DUAL CEP BİLGİSAYARI

gibi cihazlar yeterlimi sizce.

değilse siz ne önerirsiniz.

bu 3 cihazdan biri işimi görecekse sizce hangidi olmalı.

• 2 hafta sonra ...

slm arkadaşım..tavsiyem o cihazların hepsini bi kenara at..alacağın 2 cihaz var..Topaz(diamond 2) veya Leo(HD2) ikiside dünyanın en iyi PDA üreticisi HTC'den..2002 yılından beri PDA kullanan biri olarak tavsiyelerim bunlar..Topaz'ı şu anda kullanıyorum ve çok memnunum..fiyatı online arttırma sitelerinde 600-800 tl arası..eğer bütçen yeterliyse ileriye yönelik LEO düşün derim..onun fiyatı 1050-1400 tl arası..her iki cihazda win mobile 6.5 kullanıyor..3g 7.2-2.0 download-upload destekli,gps,full+full cihazlar..tytn2 kullandım ve biraz hantal bence..tabiki benim görüşüm

• 3 hafta sonra ...

nokia 5800 xm başımın tatlı belası. bence hepsini solda sıfır bırakır. aynı aşk gibi oldu benim için :) ufak tefek sorunlar var ama toplamda dediğim gibi üstüne tanımam ve şu anda 500 tl de nde aşağı düştü galiba fiyatta böyle yani. valla incelemediğim telefon kalmadı. çünkü çok ayrılmayı düşündüm ama bırakamdım :) şaka yapmıyorum sadece biraz şiirsel anlattım :) iyi anla diye.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...