Jump to content

Acronis Ghost Sonrası Ethernet Sorunu.

maqee

Recommended Posts

arkadaşlar kolay gelsin. ben cafeme 8 adet yeni pc aldım. bunlar win7 starter idi. neyse xp kurdum tüm driverlerini intelin kendi sitesinden indirdim herşey tamam sorun yok. ardından ghost aldım ve diğer pc lerde aynı özellikte olduğu için onlarada bu ghostu kuracaktım. yanlız ghost aldıktan sonra ethernet te sorun çıkıyor çarpı işareti ethernet kablosu takılı değil dior. işin garip yanı tekrar ethernet driverini kursamda sorun yine aynı düzelmiyor. sizce sorun ney ben çözemedim.

kardeşim ghost aldığın için networkte çakışma oluyor. sen imajı attıgın makinelerin IP adreslerini ve Bilgisayar isimlerini değiştir. daha sonra sorun çıkarsa SID üretici programlar var onunla yeni SID oluştur. sorun kalmaz...

SID hariç onlarıda denedim ama SID den olacağını sanmıyorum, arkadaşlar ayrıca acronisle aldım zaten. kafayı yicem herşey tamam ghost alınca ne gibi bi durum oluyorda ethernet gidiyor. çok saçma birşey. hadi başka makinaya kurduğumda olsa neyse ama ghost aldığım pc, ghostu bitince cd yi çıkartıyorum ethernet yok. çok garip

fullmax çakışma falan olamaz. dikkat edersen . ghostu alıp diğer makinalara kurmadım zaten. işyerime sabah geldim 1 tanesini açtım başladım formata format bitti. herşeyi yükledim. ghost alim diğer pclerede atim dedim ghost aldım cd yi çıkarttım karşıma bu sorun çıktı. yani ghostu aldığım pc de bu sorun çıkıyor. bu sorun çıktığı içinde diğerlerine kurmadım çünkü kursam onlardada bu sorun olacak.

ethernet kartını yüklemeden yedek alsan ve bi pc ye atıp etherneti sonra yüklesene

beytocan süper bi cevap. bu hiç aklıma gelmemişti. ama ben herşeyiyle birlikte ghost almak istiyorum cafe programlarıyla birlikte deepfreeze ile birlikte vs.vs. etherneti yüklemeden sadece format sonrası bölümünü yedek alabilirim. yani bu bana sadece format zamanını kazandırır format kolay 10 dakikada bitiyor. müşteriye sunmak için programlarla çok uğraşıyorum ben. yinede güzel bi cevaptı teşekkür ederim

formattan sonrasını ağdan yüklüyorsun sanırım format sonra programların yüklü olduğu hdd yi yedeğini alcağın pc takarak ordan da yükleyebilirsin

teşekkürler baytocan artık öle yapacağız ne yapalım elden birşey gelmiyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...