Jump to content

Mp3 Çalar "minton Mmp 3006 V1"

-Example-

Recommended Posts

minton mmp 3006 v1 sürümü var ve çalışmıyor çoğu siterde söyle çözümler var;

"

MMP 3006 için v1 ve v2 nin içinde bulunduğu yazılım klasörünü bilgisayarımıza çekiyoruz. Dikkat, bu dosya arşiv dosyası olduğu için açmak için WinRar'a ihtiyacınız var. Arşivi açtığımıza v2 klasörüne giriyoruz. Setup'ı tıklıyor ve Digital isimli klasöre kurulan programı bilgisayarımıza yerleştiriyoruz. Başlat > Programlar > Digital > Firmware Download yolundan programı çalıştırabiliyoruz. Dikkat: Cihaz hafızasındaki şarkılarınızı dosyalarınızı bir yerlere yedekleyin, çünkü orası formatlanacak. Programı çalıştırınca şunun gibi bir ekranla karşılaşıyoruz. Start'a basıyoruz bir uyarı veriyor, yes deyip işlemi başlatıyoruz. İşlem bitince complete yazıyor ve biz de close diyoruz.

asd.JPG

Cihazımızı çıkarıyoruz, çalıştırmaya çalışınca açılmadığını görüyoruz ama paniklemiyoruz. Bilgisayarına takınca da algılayamayacaktır, yine paniklemeyin. Bu esnada cihazımızı sıfırlamamız gerekiyor. Peki bunu nasıl yapacağız ? Önce, ortadaki play tuşuna basılı tutuyoruz (kabloyu takmadık henüz) elimizi çekmiyoruz. Sonra kabloyu takıyoruz, elimiz hala düğmede. 5 -10 saniye bekliyoruz ve Windows yeni donanım buldum dediğinde elimizi çekiyoruz. STMP3500 bulduğunu falan söyleyecek, yeni donanım sihirbazı açacak, yazılımı yükleyecek ve kullanıma hazır hale getirecek. Bu konumdayken cihazımızın ekranında birşey görünmeyecek. Biraz önce çalıştırdığımız programı tekrar çalıştırıp sürümü tekrar yükleyeceğiz. Programı çalıştırınca ekrana ready yazısı gelecek (Minton'a). Bu seferki yüklemede cihazımının sürümünü 000.000.000 olarak göreceğiz, ve 'media state not installed' uyarısı alacağız. Yükleme bittikten sonra v2 cihazınıza kurulmuş olacak. İşte bu kadar...

"

işte böyle yapıyorum ama olmuyo pc kilitleniyo mp3 ü takınca , çıkarınca tekrar düzeliyo pc ne iş anlamış değilim....

BANA Bİ ÇARE GÖSTERİN ÜSTALAR.......

Kurduğunuz Driver'ı tamamen kaldırın PC'yi yeniden başlattıktan sonra MP3 çaları takın CD isteyecektir tanıtıp tekrar yeniden başlatın.

Kastettiğiniz bu değilse daha açık yazarsanız yardımcı olan mutlaka çıkacaktır.Görmeden ancak bu kadarını söyleyebilirim.

Haklısın usta denedim onu şimdi söyle anlatayım ..

Mintonların bu mp3 çalarlarında sıkca karşılaşılan bi durummuş bu..

Pil takılı ve full bu konuda sıkıntı yok çarpma ve düşme de söz konusu değil..

İlk önce radyo bozuldu durduk yere sonra mp3 çalar kendi kendine kapanmaya başladı ...

Daha sonra da açma düğmesine bastığımda açılıp kapanıyodu..

Neyse dedim yazılımı tekrar yükleyim dedim silip yükledim..

Bi düzelme yok sonra "ilk yazdığım başlıkta" yazanları uyguladım...

Bu seferde mp3 ü takınca "bilgisayarımı açtığımda kilitleniyo mp3 çıkartıyorum usb den pc eski haline geliyo"

Bununla ilgili başka bi çözüm bilen varmı die merak ediyorum..

YOKSA BU MP3 ÇALARI PARÇALAMAK İSTİYORUM AMA KIYAMIYORUM ALLAH KAHRETMESİN

HEDİYE İŞTE

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...