Jump to content

Format Sonrası Yazılım Kurma Eziyetine Son!

bynec

Recommended Posts

87772707.png

ZeuApp

Format Sonrası Yazılım kurma eziyetine son!

Kendi veya bir arkadaşınızın bilgisayarına format attınız. Formattan sonraki en büyük işkence tüm gerekli programları tek tek bulup, kurmaktır. Eğer bu konuda

kendi geliştirdiğiniz özel bir sisteminiz yoksa, bu süreç hem çok zamanınızı alacak, hem de programların yeni sürümlerini gözden kaçırmanıza yol açabilecektir.

FakatZeuApp adlı ücretsiz bir program sizi bu zahmetten kurtarıyor.

ZeuApp, kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir Windows uygulaması. Size, kategorilere ayrılmış halde, basit bir ara birim yardımıyla 82 adet ücretsiz programı bir

arada sunuyor. Tek yapmanız gereken kategorileri gezerek bu programların hangilerini bilgisayarı kurmak istediğinize karar vermek. Bundan sonra ZeuApp

üzerinden ister programın sitesini ziyaret edebilirsiniz, isterseniz de "Download" düğmesine tıklayarak programı kolayca indirebilirsiniz

Chıp dergisinden Alıntıdır

http://blog.zeusoft.net/zeuapp[/CODE]

Ben analayamadım gitti bu linki ben paylaşayım herkezin haberi olsun diye paylaştım ne interneti olan kullanır nede interneti olmayan kullanamaz dedim ama bu işin piri sayılanlar hemen tenkit ettiler acaba sizin paylaşmak üzere yapmış olduğunuz programlar veya WPI'leri

internetim olmadan nasıl indirebilirim. acaba... veya int. olmadan buraya nasıl yazı yazabilirim.

Bence kişilere cesaret vermek paylaşımın çoğalmasınına yardımcı olmak demektir...

Ultimatefefe

Evet interneti olmayanlar ne yapacak peki..

WPI ve Mars Installer yazılımlarını da kendiniz güncel tutabilirsiniz aslında.

Zaten çoğu program güncellemesini yapıyor.

Misal: Mozilla Firefox

dryusfbal

internetim yoksa ne haber ?? ultımatefe ye katılıoyrum.

Zaten internetim olmadan ne paylaşım yapabilirdim neden bunları okuyabilirdim.

Bir wip ındırmekle ugrasana kadar adam burdan ındırır ayrıca bıdakı ay yıne cıktı yenı surumu hop wpi tekrar ındır bole sacmalık olurmu :D En iyisi en guncelı kendı sıtesınden hemde katılımsızda degıl orjinal olarak ındırılmesı

Umarım tartışmıyorsunuzdur çünkü gereksiz

Sonuçta bu bilgilendirmek için yapılan bi paylaşım

yok amacım tartışmak bana göre yaşım itibariyle yakışmaz hele hele pirlerle asla.....

birisi zaten var paylaşıldı diye tenkit etmek yada diğerini paylaşmamak olmaz.

gom player da var site bs player da, vlc player da bu yüzden eleştirmek doğru değil, hepsinin kendisine göre avantajı olduğuna göre eline sağlıktan ötesini söylemek arkadaşımıza haksızlık olur.

arkadaşımız bir bilgi paylaşımında bulunmuş WPI ve Mars Installer programları varken bu vız gelir denilmiş :D:D ya arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz. bilgi bilgiden üstündür. begenmediyseniz indirip kurmazsınız. misal mozilla demişsiniz neti olmayan pc ye mozilla kurmaya zaten gerek yok. şu anda Türkiyede netsiz bilgisayar sayısı ile neti olan bilgisayar sayısına bakarsak bence güzel bir program. ayrıca şu konuyu belirteyim programlarda güncelleme yok değil var ama örnek olarak mozillayı ele alacak olursak WPI ve Mars Installer mozilla 3.6.0 tanımlı olsun onu kurun güncelleme yap dediğinize 3.6.1 - 3.6.2. ve son sürüm olan 3.6.3 ü tek tek güncelliyor. bana göre güzel olan bir kısmı şu programın sayfasına gideceğiz veya diğer programın yükleme adresini tek tek yazma zahmetinden kurtarıyor ve belirttiğim gibi zevkler ve renkler tartışılmaz isteyen yükler kullanır isteyen yüklemez kullanmaz. bu tartışma aynı jdownloader crytp .... bu iyi bu kötü denilmesine dönmüş herkesin hür ve özgür düşünce ve zevk biçimini tartışmaya gerek yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...