Jump to content

5800 Xm Mi Htc Touch 2 Mi ?

ademsahin

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ;

Arkadaşlar iPhone Meretine Bir Türlü Alışamadığımdan Dolayı Kullandığım iPhone 3gs'i Sattım.Yeni Bir Telefon Arayışındayım Haliyle.Şu An İki Model Arasındaa Kaldım.5800 XM ve HTC Touch 2.Biliyorum Bu İki Telefonun Platformaları Dahil Herşeyleri Farklı Ama Benim İçin Önemli Olan İş Maillerimi Rahatça Okumalıyım Nette Her İşimi Yapabilmeliyim.Müzik Seviyesi Tatminkar ve Kaliteli Olmalı.Kamerası Da Vasat Olmamak Kaydıyla Ortlama Değerler Kabulümdür.Tavsiyelerinizi Bekliyorum.Kolay Gelsin....

Sattım dediğin iphone yazdığın 2 telefondan da daha kaliteli bir cihazdı.

iphone tek eksisi fiyatı yüksek olması ! Bu modeller arasından da sana 5800 XM önerebilirm kullanan arkadaşlarım var :)

arkadaşım benim sana tavsiyem seninde istemiş olduğun özelliklere göre htc dir gerçekten htc de istediğin gibi maillere bakarsın nette dolaşırsın çok rahat ve kullanışlı çünkü gerçekten bir iş telefonu alabiliyorsan htc hd2 yada biraz daha bekle htc desire gelecek onu al derim ben gerçekten memnun kalacaksın emin ol ......

Haklısınız iphone İkisinden De Kaliteli Ama Bazı Sorunlarını Herkes Biliyor Zaten.Şarkı Atmak İçin itunese Mahkumsunuz.Bluetooth İşkence Gİbi Bİrşey ve Hemen Hemen Her Uygulaması Ücretli vs.Bunlar Beni İphone u Satmama İten Nedenler :D

sen hocam bi mp3 player al + bi de blackberry al cok mutlu olursun 16 gün sarjı giden modelleri var. Push mail i var fln kamerisı da seni mutlu eder muhtemelen.

Yok blackberry istemem dersen kesinlikle windows mobile 6.5 derim push mail desteği var + iş uygulamalarında daha iyi senkronizasyonu nokiadan daha basarllır office uygulamalarının pocket versiyonları var. Sonra benim subjektif gözlemimdir windows mobile için daha fazla uygulama var (en basiti .net cf destekliyo) misal bi gps programı yukleyecek olsan 30-40 tl yolbil bulabilirsn htc için ama garmin fln kurman lazım nokia ya kendi map i cok rezil bişi ki garmindde 80 tl fln.

Ben olsam kesinlikle windows mobile içeren cihaz alırdım ama iki cihazında sarj omrü azdır dolayısı ile bu nokta da blackberry öncelik sağlıyor.

ki simdiki telefonumda windows mobile önceki de windows mobile idi sanırım sonraki RIM veya WM olur. Ben .net programıcsıyım birde ben misal bi programa ihtiyac duyarda onu bulamazsam wm için oturur onu yazar atarım cebeme hop tamamdır :) bu da beni wm e cekiyor.

Ama su var multimedia telefonlarda nokia htc den daha iyi.

5800'ın kamerası gece çekimleri hariç harika.Otomatik focusu olsun, kamera seçenekleri olsun çok kaliteli.Mercek Carl Zeiss f2.8 gayet iyi.Gece çekiminde görüntüde karıncalanma mevcut yapacağın birkaç ayardan sonra daha kaliteli hale geliyor.Ses kalitesi çok yüksek, iyi şüphe ******ürmez bir gerçek.WLan var.Şu an benim de telefonum 5800.Çok memnunum.Ancak HTC'nin rami ve işlemci hızı 5800'dan biraz yüksek.Ama iki telefonla da e-maillerine rahat bakarsın, takma :) Ben sana kamerası, hoparlörü vb. özellikleriyle multimedya devi olan 5800'ı öneriyorum.Yalnız alırken mutlaka kutuyu göreviliye açtır, tüm özelliklerini her yerini kontrol ettir ;)

Şimdiden hayırlı olsun.Bu arada IPhone'u satarak çok iyi etmişsin.O alet telefon değil bence...Bataryasını çıkaramazsın, bluetoothla dosya atamazsın, gece açık bırakırsın sabaha şarjı biter, hiçbir yere sığmaz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...