Jump to content

Webcam

powercreative

Recommended Posts

İyi günler arkadaslar öncelık dün bi webcam aldın kurumda imza vermıyordu sistem kurulu reddetiyordu.daha sonra nasıl oldusa kurdum! ve 1 kac siteye girdim shockwave flash çökmüş !!! uraştım yapamadım bende sistemi geri yükledim ! geri yükleyınce düzeldi ! ama Camerayı kuramıyorum ! Donanım imzasından Sınırlamayı kaldırdım ama Reddetiyor ve camera Taktıgımda Bilgisayırım>Webcamera Cıkmıyor bu yuzuden Driverda yüklemıyor !!

bir kac kişiye sordum güncelemelerden olmsa gerek 1 tane Günceleme vardı oda orjinal ürün güncellemesi Güncelleme gerceklemedıgı ıcın İptal ettim !

En sonunda bana yazan;Sınıf Yükleyicisi,bu aygıtı yukleme veya yukseltme isteğini reddeti ! .

neyapacagımı bilmıyorum lutfen yarım ediniz !

çıldırmak üzereyim daha bişi yapamadım :S format atmak istemıyorum daha atalı 1-2 hafta oldu !

driveri Yuklemeden Usb takdıgımda Tak kulan Olmuoyor Yönetiimsel araçlaradn baktım Otomatık ordan değil sorun ama Nereden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :S Bi yardım valla yha :S Pc Atıcam camdan aşagı bu gidişle

Acaba kamerada bir arıza olabilir mi ben xp de hiçbir kamera driverinin problem çıkardığını görmedim geçenlerde bende en çok güvendiğim marka olan a4 den pk 635 aldım kurduğumda hayal kırıkllığına uğradım berbat bir görüntü vardı hemen aldığım yere gittim baktılar ve değiştirdiler w7 64 bitte olabilir ama özellikle xp de driver hatasını kesinlikle vermemesi gerek başka pc de dene yine aynıysa ******ür değiştir başka pc de sorun çıkarmazsa o zaman çözüm ara bence

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...