Jump to content

Xenon Far

wmismail

Recommended Posts

az oncede ima ettim kardeşimde aynını yazmıs linc flan olayı olur diyosunuz film ondan cekilyor kapalı arac yokmu zırhlı araclarda war neyse film işini uzatmıyorum kurallara sizde uymuyorsunuz dostum bunu sizde biliyorsunuz ama işinize gelmiyor

Kapalı araçta olay yerini veya olayla alakası olan diğer şahısları nasıl gösterecekler bana bunun mantığını açıklar mısın ?

Kardeşim benim görüşümü soracak olursan taktırtma derim. Ağrımayan başını boş yere ağrıtma ama yok illaki taktırtacam diyorsan da YAPTIRIMLARINA katlanırsın. Saygılarımla

görev yaptığım ilçede hiçbir polis arabası (trafik olanlar da dahil) kırmızı ışıkta durmuyor, dönüşlerde sinyal vermiyorlar hatta bugün fren lambalarından biri yanmayan pols arbası gördüm. balık baştan kokar hesabı vatandaş da aynısını yapıyor.

GEÇİŞ üstünlüğü nedir biliyor musun Sayın kardeşim.

Kapalı araçta olay yerini veya olayla alakası olan diğer şahısları nasıl gösterecekler bana bunun mantığını açıklar mısın ?

Kardeşim benim görüşümü soracak olursan taktırtma derim. Ağrımayan başını boş yere ağrıtma ama yok illaki taktırtacam diyorsan da YAPTIRIMLARINA katlanırsın. Saygılarımla

GEÇİŞ üstünlüğü nedir biliyor musun Sayın kardeşim.

siz nerede gorev yapıyorsunuz

ambulans degilsin dostum sen herzaamn geciş ustunlugu sende olsun :)

Kardeş sen trafik kurallarını gözden geçir istersen.

1- Ambulans

2- İtfaiye

3- Jandarma (Askeriye geneli )

4- Polis

İstanbulda görev yapıyorum.

ben biliyorum sagol benim demek istedigim polislerin işi olmadıgı zaman bile gecebilmesi

Ben 6 yıldır araç kullanıyorum. Acil durumlar haricinde geçiş yapmadım. Geçiş yaptıgım zamanlarda bile önümdeki araçlara da geçiş izni veriyorum KONTROLLÜ bir şekilde geçmeleri hususunda uyarıyorum. Yol açıldığında devam ediyorum. Saygılarımla

benim arabanın farlar sis Xenon dün geçe 3 de alkol kontrolu vardı sorun olmadı saten 5 ay oldu taktıralı onça çevirme ler polisler gördü bişi demedi ve bi yanlışlık yapmıslar far açtıyım da sisler de çalışıyor ... bu hafta gösterçem ??

Yazılan yorumların hepsini okudum. Ve tek kelime ile saçma.

Biraz araştırdım, beyaz far da yasak ? :S BMW'lerde vs var. Ama onlar orjinal.. Saçmalık..

Trafik polisleri trafik kurallarını en çok çiğneyen insanlar zaten. Emniyet kemeri ışığı yanmasın diye emniyet kemerini arkadan takan polis gördük. Sonra gel bana emniyet kemeri yok diye ceza yaz ? Bu hangi akla hizmettir ?

Spoiler yasak, sis yasak !

Daha bu gün ankarada sisleri yakmış bi polis aracı gördüm ? Ne ayak ? Hadi film zanlıları kurtarmak için. Gündüz sisler açık ? Yasağı çiğnemek için özellikle açılmıştır garanti.

Yazılan yorumların hepsini okudum. Ve tek kelime ile saçma.

Biraz araştırdım, beyaz far da yasak ? :S BMW'lerde vs var. Ama onlar orjinal.. Saçmalık..

Trafik polisleri trafik kurallarını en çok çiğneyen insanlar zaten. Emniyet kemeri ışığı yanmasın diye emniyet kemerini arkadan takan polis gördük. Sonra gel bana emniyet kemeri yok diye ceza yaz ? Bu hangi akla hizmettir ?

Spoiler yasak, sis yasak !

Daha bu gün ankarada sisleri yakmış bi polis aracı gördüm ? Ne ayak ? Hadi film zanlıları kurtarmak için. Gündüz sisler açık ? Yasağı çiğnemek için özellikle açılmıştır garanti.

nasıl olsa polis .....

arkadaşım arkadaş doğru sölüyor trafik polislerin ışıkta geçme üstünlüğü var kimse karşı çıkamaz saygılarımla....

Sadece TRAFİK POLİSİ için değil TÜM POLİSLER için geçerlidir geçiş üstünlüğü. Arkadaşlar geçiş üstünlüğü içeren maddeyi okursanız daha detaylı bilgi sahibi olacaksınızdır. Bazı durumlarda yukarıda saymış olduğum Birimler haricinde de Dİğer Araç Kullanıcıları da geçiş yapabiliyorlar. Hastaneye yetiştirme durumu, hamilelik vs.

'' Daha bu gün ankarada sisleri yakmış bi polis aracı gördüm ? Ne ayak ? Hadi film zanlıları kurtarmak için. Gündüz sisler açık ? Yasağı çiğnemek için özellikle açılmıştır garanti.''

Bu mevsimde SİS LAMBASI :S

SaygıLarımLa

Burda amaç polis veya vatandaşın kötü davranışlarını kınamak yada ölçmek mi yoksa farların yasak olup olmadığınımı öğrenmek ?? Konu te nereden nereye gelmiş..Yasada ne yazıyorsa o..Adam yasalara göre yasak Xenon far demiş..Demek ki yasak..Bence olayı bu kadar büyütmenin manası yok...

şimdi birşey derdim de konuyu saptırmayayım yoksa burda polislerle ilgili içimde söleyecek o kadar çok şey varki neyse arkadaşlarında dediği gibi konuyu dağıtmamaya özen gösterelim :)

Ben eleştiriye açığım sayın kardeşim. İnsan eleştirildikçe kendisini daha da çok geliştirir. Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...