Jump to content

Doping 8mb/s' çıkabilen Kampanya Hakkında..

0sk1

Recommended Posts

Arkadaşlar ben ttnet 8mbit e kadar çıkabilen internet kullanıyorum bu doping e geçsem daha mı hızlı daha mı sorunlu kullananlar ya da bilgisi olanlardan yardım bekliyorum..

paranı doğrudan ttnete vermek istemiyorsan başka bir firmayla alabilirsin hizmetini ama ne yazıkki türkiyede şu an da ttnetten başka alt yapısı olan yok. O yüzden dopingde alsan gine ttnet üzerinden kullanmış oluyorsun değişen birşey yok. Araya 2. ci bir firma sokma doğrudan ttnet kullanmaya devam et derim çünkü doping kullanırken bağlantınla ilgili bir sorun oluştu diyelim. Doping baktı kendi tarafından bir sorun yok türk telekom kaynaklı sorun var o zaman bizle ilgili sorun yok diyorlar.

paranı doğrudan ttnete vermek istemiyorsan başka bir firmayla alabilirsin hizmetini ama ne yazıkki türkiyede şu an da ttnetten başka alt yapısı olan yok. O yüzden dopingde alsan gine ttnet üzerinden kullanmış oluyorsun değişen birşey yok. Araya 2. ci bir firma sokma doğrudan ttnet kullanmaya devam et derim çünkü doping kullanırken bağlantınla ilgili bir sorun oluştu diyelim. Doping baktı kendi tarafından bir sorun yok türk telekom kaynaklı sorun var o zaman bizle ilgili sorun yok diyorlar.

Biz bir firmaya geçmek istesek hep aynı cevabı alıyoruz "Araya 2. firma" . Ben biraz araştırdım hiçde öle TTNET'in verdiği dandik internet hizmeti gibi değil. Çoğu kullanıcı memnunmuş "doping" den. Ayrıca Avrupa'nın en büyük telekominikasyon firması Millenicom işin altındaymış. Ben güveniyorum bu firmaya bakalım geçersek neler olucak...

• 4 ay sonra...

m17 dopingi istanbuldaki evimizde kullanıyorum gayet güzel sorunsuz ve hızlı hiçbir problem yaşamadım şimdiye kadar..

bilen arkadaşlar var ise bir soruda ben yönelteyim.

antalyadaki evimizde ttnet kullanıyorum 4G kotalı olandan 4 ay sonra sözleşmem bitiyor daha kullanmamayı düşünüyorum şimdi son 4 ay için sınırsıza geçsem sözleşme uzatıyorlar mı?

taahhüt sorununuz yoksa yani bana sürekli internet lazım diyorsanız 24 ay taahhütlü paketleri inceleyin en uygunu kabul edin taahhüt bitince tekrar bir araştırma yapın halen kullanmakta olduğunuz internet servis sağlayıcısının kampanyaları uygun değilse mutlaka değiştitin nede olsa taahhüt sorununuz yok.benim 1 Mbit sınırsız TTnetim vardı taahhütüm bitti biraz araştırma yaptım en uygun doping 1 Mbit tarifesini buldum TTnette aylık 45 lira ödemek yerine 9 ay 25 ödüyorum geri kalan 15 ay 45 ödüyorum yani karım 20x9=180 lira hizmet kalitesinde bir fark yok fakat daha az ücret ödüyorsunuz.bu arada ttneti kapattığım zaman beni aradılar ikna etmeye çalıştılar sanırım 6 aylık 39 lira 24 ay taahhütlü bir tarife teklif ettiler doğal oalrak kabul etmedim.Dediğim gibi taahhüt sorunu olmayan arkadaşlar bu şekilde yaparlarsa karlı çıkarlar.tek sorun önceki servis sağlayıcısını kapattırırken yaklaşık bir hafta internetsiz kalıyorsunuz ama buna da değer bence.şu anda kulladığınız servis sağlayıcınızla taahhütünüz bitmişse ve en uygun tarife de ondaysa bir telefon açıp yeni bir sözleşme karşılığında sözleşmenizi yenileyebilirsiniz.Fahiş fiyatlarla internet hizmetinin verildiği ülkemizde insanlar ihtiyaç oluştıuğunda kafasını çalıştırıp fazla para ödemekten bu şekilde kurtulabilir.birde şu 8Mbite kadar sınırsız sözüne kanmayın hiç birşekilde 8Mbiti sağlayamazlar.birde Adil kullanım hakkı diye bir safsata varken.bu konuyla doğrudan ilgili değil ama sabit telefon zorunluluğu gibi ve sabit ücret hırsızlığı gibi insan kullanmasada enayi yerine konulup en az 12-15 lira boşyere ödemesi akıl karı bir durum değil.Buna TTnetin cevabı neymiş internet hizmetine heran ulaşılabilinmesiymiş ne yani elektrik sürekli varken hiç kesilmediği için ayrıca bir sabit ücret mi alınıyor?(Elektrik kesildiğinde Elektrik dağıtım şirketinden kullanamadığınız süre için geri ücret telebinde de bulunabilirsiniz.)

Bana bu konu hakkında mantıklı bir cevap verecek bir vatandaş var mı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...