Jump to content

Msn Hatası

Recommended Posts

Merhaba Sayn TNCTR Sakinleri Bugün İtibariyle Msn'imde Önce Sistem Dosyası Hatası Ardından Gereken Herşeyi Yaptıktan Sonra Bu Hatayla Karşı Karşıya Kaldım.. Msn'i Yaklaşık 15 Kez Silip , Documents and Settings'Deki Nette Belirtilen Dsyaları Birkaç Kez Silip Yeniden Kurmama Rağmen Hala Bu Sorun Devam Ediyor Yardımcı Olursanız Sevinirim..

Hata : Windows Live oturumunuzu açamıyoruz Hizmet Geçici Olarak Kullanılamadığından Oturumunuz açılamadı. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz..

Hata Kodu : 8007007E

YUKARDAKİ HATA ÇÖZÜLDÜ !! ŞİMDİYSE ALTTAKİ HATAYI ALIYORUM !!

KOD : 80048820

Yaptıklarım : Saat & Tarih Güncelleme , MSN Eski Sürüm Yükleme.. Başka Ne Yapmalıyım Lütfen Yardım Edin...

Sanırım messengerin son sürümünü kullanıyorsun.Bu sürümün en sevmediğim özelliği:D

Msn' sürümünü değiştir ve sildim diyosun birde microsoft'un programı ile sil..

LİNK:

http://www.megaupload.com/?d=FEDRLDOT[/CODE]

yaw bendede şu sorun var bilgisayara format atıyorum

2009 hangi sürümolursa olsun ve msn 8,5 kabul etmiyor

3.1 ve 7,5 calışıyor napcamı bilemedim

calışıyor 1 dk bile sürmeden oturumu kapatıyor

bir bilen varsa bana bu konuda yardımcı olurmu acaba

Burayı incelediniz mi?

http://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/236046-msn-hata-kodu-8007007e-windows-live-messenger-hatasi.html[/CODE]

Evet Yukarda Bahsettiğim Çözüm Yolu Buydu.. Bu Bitti Şimdiyse 80048820 Hatası İle Karşı Karşıyayım :S Napacağımı Bilmiyorum Yardımcı Olun Lütfen

BENDEKİ 8 Cİ SÜRÜMÜN HİÇ ÇALIŞMIYOR ANCA 7,5 1 AY SONRA YENİ SÜRÜMÜ YÜKLEYİN UYARISI GELİYOR 3,1 ÇALIŞIYOR AMA DİGERLERİ ÇALIŞMIYOR

NE YAPABİLİRİM BİR BİLEN VARMI?

UYUMLULUK MODUNU DEYİŞTİRMEYİDE DENEDİM

AMA OLMADI

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...