Jump to content

Orijinal Windows Pro Kırma

aerkaya1

Recommended Posts

Orjinal cd ise diyelimki sp2 elindeki bunun üstüne sadece sp3 enteğre edersen tamamdır. Orjinal olan işletim sistemlerini kırmana gerek yoktur hım elinde orjinal cd vardır belki orjinal CD-Keyin yoksa olda sorun değil aşağıdakilerden herhangi birini kullanabilirsin.

Windows XP Professional SP3 (Orjinal CD KEY)

-------------------------------------------------

CD-KEY: T6FQX-MWJX4-BDWVG-33T78-VFDFQ

GH2WR-BDT3X-3XBMR-HMVF2-QRMF8

Q43R4-VFY4B-XRVP4-F29BK-3XMVG

• 2 hafta sonra ...

Eveet, bugün o bahsettiğim CD'yi kurmayı denedim. Bana ürün arahtarı soruyor. Yukarıdaki 3 ürün anahtarını da, başka yerlerden bulduğum anahtarları da girdim olmadı.

Şimdi biri bana bu cd'yi nasıl kıracağımı (cracklayacağımı, sahte ürün anahtarını nasıl girebileceğimi, her ne derseniz artık adına) anlatabilir mi acaba?

Çok teşekkür ederim.

Microsoft Windows XP, 2002 Versiyonu.

Xp Pro Sp2 Tr ise (WXPVOL_TR)

Bu key ile dene (Anahtarı bulana dek sanal makinede çalıştır zaman ve kolaylık açısından)

2KJ6K-BPRYY-6DQYR-C6HB6-FWD26

Benzer bi sorunu bu key ile aşmıştım denemediğim key kalmamıştı bi bu uymuştu belki işini görür

Saygılar

Arkadışım daha önce bende böyle bir cd vardı, cd nin içerisinden bir kaç dosyayı değiştermen yeterli bende var ama şu an yanımda değil eve gittiğimde vereyim, orjinal cd'ni bilgisayarına kopyala verdiğim dosyalarıda i386 tının içine at sana değişim için soracak evet dersin, değişim yapmadan önce sen cd içerisindeki kopyalacağın dosyaların isimlerine göre bulup orjinallerinin bi yedeğini alırsın ne olur ne olmaz ve sp3 entegre etmeden önce yapmalısın bu işlemi.

ilk çıkan xp lerde FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8 bu şifre kullanılıyordu. sp falan yokken bunu dene 2002 diyorsan

yaw arkadaşı bu kadar ugraştırmayalım cd key bulucu dururken niye böle ugraşıyoz

anlamadım buyur kardeş link

henüz bu programı kullanmaya gerek duymamıştım

sana kısmet indirdikten sonra antivirüsle tara

Please register to see this content.
key programı

yaw arkadaşı bu kadar ugraştırmayalım cd key bulucu dururken niye böle ugraşıyoz

anlamadım buyur kardeş link

henüz bu programı kullanmaya gerek duymamıştım

sana kısmet indirdikten sonra antivirüsle tara

Please register to see this content.
key programı

fettan bilerekmi yaptın onu yapmadınmi bilmiyorum ama senin yolladığın programı indirdikten sonra bilgisayarım kendine gelemedi lütfen o linki kaldır oradan bilmediğini var sayıyorum. lütfen arkadaşın verdiği programı indirmeyin

Eveet, bugün o bahsettiğim CD'yi kurmayı denedim. Bana ürün arahtarı soruyor. Yukarıdaki 3 ürün anahtarını da, başka yerlerden bulduğum anahtarları da girdim olmadı.

Şimdi biri bana bu cd'yi nasıl kıracağımı (cracklayacağımı, sahte ürün anahtarını nasıl girebileceğimi, her ne derseniz artık adına) anlatabilir mi acaba?

Çok teşekkür ederim.

Microsoft Windows XP, 2002 Versiyonu.

Arkadaşım al sana Win XP SP2 şifresi = DP7CM-PD6MC-6BKXT-M8JJ6-RPXGJ

çorbada bizimde tuzumuz olsun ben SP2' de yıllardır bu şifreyi kullanıyorum, hiç sorun çıkarmadı aslanlar gibide güncelleme yaptım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...