Jump to content

Kotalı Adsl Kullanıcılarına Müjde!

temmuz

Recommended Posts

Kotalı internet kullanan 4 milyona yakın tüketici için devrim niteliğinde bir karar alındı.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, kotalı internet kullanan 4 milyona yakın tüketici için devrim niteliğinde bir karar aldı.

Takvim gazetesinin haberine göre aboneler, 'kota aşımına yakın bir kullanım düzeyine ulaştığında', erişim hizmeti sağlayan şirket tarafından mesaj yoluyla uyarılacak. Böylelikle abonenin kotalı hizmet almasına rağmen, şişkin faturanın önüne geçilecek. İnternet kullanıcıları anlık sorgulama ile de kotalarının geldiği noktayı ölçme imkanına kavuşacak.

iha

Bursa Olay Gazetesi, anasayfa.. Saat: 11.33

Bu şkilde en azından insanın kendini sınırlaması için etkili olabilir . . .

(Başlığı okuyunca kotalı fiyatına sınırsız oldu sandım bende bir an ümitlendim ama nerdeee)

(Başlığı okuyunca kotalı fiyatına sınırsız oldu sandım bende bir an ümitlendim ama nerdeee)

Aslında devrim sayılmaz şeklinde not yazmıştım ama değilmi.. Başlık ya, mecburen kısa tutuyoruz ve olduğunca dikkat çekici/merak uyandırıcı olmasına çalışıyoruz.

bence sınırsız kullanıcılar daha fazla sınırsız kullanıcılarada müjdeli haber olsa mesela 15 gb den sonra 8mbps 512kbps ye düşmese çok güzel bir haber olurdu ama burası türkiye o dedğimi 10 yıl sonra görürüz....

Kota sorgulama su bu gibi işleri bilen kısaca biraz bilinçli kullanıcılar için evet devrimsel bişi değil. Ancak kota nedir 4 gb nedir nasıl dolar fln bunları bilmeyenler 30 tl lik nete 50 tl para ödüyordü bilinçlsizce kullanıp dolayısı ile bunu ttnetin düşünüp müşteri memnniyeti adına biruyarı mesajı vermesi lazımdı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...