Jump to content

Ölü Terörist Achmed (komedi) Xd

alixboy33

Recommended Posts

dostum gözleriniz ne kadar kör adamlar islamı kötülüyo komedi malzemesi yapıyo müslümanları bomba patlatan teröristler olarak beyinlere kazıyolar sizde buna gülüyorsunuz öyle mi !!! Pessss

Afedersin ama sen videoyu izledn mi ? Ben senin dediğin gibi islamı kotuleyen bir sey bulamadım...

Videoyu bastan sona tekrar izledim ama gercekten oyle bir sey bulamadım!!!

Eyvallah hocam komikmiş gerçekten makarası bol sadece islami temaları kullanmıo adamlar devlet başkanlarına kadar marak yapıyor her islamiyet kelimesini neden düşmanlık olarak algılıyorsunuz biz bilmiyoruz müslümanın müslümandan başka dostunun olmadığını ?

aga ben bu videoyu yaklaşık 3 ay belki daha fazla oldu izleyeli aga bak dikkatli izle sakallı müslüman intihar bombacısı olmuş ölmüş hesabı zaten o gösteriyide yapan türkiye düşmanı bi avrupa ülkesi adı aklıma gelmedi şimdi tabi bu benim görüş açım sen nasıl görüyorsan öyle inan kardeşim saygı duyarım

aga ben bu videoyu yaklaşık 3 ay belki daha fazla oldu izleyeli aga bak dikkatli izle sakallı müslüman intihar bombacısı olmuş ölmüş hesabı zaten o gösteriyide yapan türkiye düşmanı bi avrupa ülkesi adı aklıma gelmedi şimdi tabi bu benim görüş açım sen nasıl görüyorsan öyle inan kardeşim saygı duyarım

Peki o zaman senin dediğin gbi olsa ki nerdeyse hic anlasılmayacak bir sey bu dediğin hadi buna tamam diyelim. Adamlar Clintınada laf edıolar o zmn napsınlar Amerikalılar öldürsün bu adamı o zaman. Sımdı burda demek istediğim sonucta ben bu video yu gülmeniz için paylastım burada. Hani derler ya her sakallıyı deden sanma diye işte bu da öyle birsey oldu. Dünyada ki her sakallı terörist müslüman mi elbette hayır lütfen bu tür şeyleri izlerken biras objektif olalım bazı şeylerden kendimizi soyutlayalım...Tesekkurler....

şimdi arkadaşlar ilk evvela şöyle tamamını izleyelim ama anlayarak izleyelim sadece müslüman karşıtı bir skeç yapılmış diye değil ve sizin değiminizle müslümanları kötülemesi yahudilere ve papazlara verdiiği ayarların yanında hiçbirşey inanın ve ondan sonra tartışın konuşun dicem ama tartışılcak hiçbirşey yok gerçekten...

Adam rahipleride sübyancı yaptı, Yahudileride para için birbirini öldüren insanlar olarak tanıttı :D Müslümanlığı kötüleyen bişi göremedim. Bence komikti :D Sonda zaten müslümanmısın diye soruyor kukla da hayır diyor. :D Evet dese ne olacak? Sivili öldüren teröristin dini imanı olmaz! Ben müslüman olarak hiç üstüme alınmıyorum valla. Abartıcı yorumlar yazmayın lütfen konu ziyan olmasın!

gerçekten adamın diğer yorumları karşısında gidip bu vidyo islamiyet düşmanı demek ilginç olmuş. Allah akıl fikir versin dicem ama okadar büyük bir şey istemeye yüzüm yok. Bende bu adamın tüm gösterileri var pazartesi upload edecem indirirsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...