Jump to content

Air Ties Rt-104 Modem Sorunu.

umutcnakn

Recommended Posts

1 senedir kullandığım Air Ties Rt-104 modemden 2 gündür internete bağlanamıyorum.Bağlanamadığım için bütün düzenim bozuldu şuan exper bir modem ile idare ediyorum.Türk telekom servisi geldi modemi kontrol etti ve modemin garantiye gönderilmesi gerektiğini söylediler.Tabiki ozaman aklımda sadece internet ve internetteki düzenim olduğu için nasıl göndereceğimi sormayı unuttum.

Neden burada sizlere sordum.4440375'i aradığımda beni Ankara alan koduyla başlayan bir numarayı aramam gerektiğini söylediler.Bu numarayı arasam telefon faturası kabaracak biliyordum bile bile bu hatayı yapmak istemedim ne kadar ücretsiz deseler nafile bunun için sizlere soruyorum.Modemi garantiye göndermem için neler yapmam gerekir?

2 YIL garanti kapsamında modem.

Şimdiden teşekkürler.İyi forumlar.

Türk telekom ile ilk defa sorun yaşamadan iş yaptım.

Sabah telekoma gittiğimde servisin gelip kontrol ettiğini ve modemin arızalı oldugunu söylediklerini onlara söyledim.Hemen ertesi gün gelip yeni modemi almamı istediler çok şaşırdım bu yeni modem verme bu kadar kolaymıymış diye .Sabah da aldım modemi şimdi kullanıyorum.Konu çözülmüştür ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...