Jump to content

Xclusive7

Recommended Posts

Xclusive7 işletim sistemini kurdum yapan arkadaşın eline sağlık ama sound blaster live 24 olan ses kartımı her türlü sürücüyü denememe rağmen çalıştıramıyorum aygıt yönetisinden baktığımda sound blaster tanınmış ama ünlem işareti var yanında özellikler dediğimde kod 39 sürücü eksik yada bozuk diyor creative sitesinden ultimate 32 bit uyumlu sürücü çektim fakat aynı sorun devam ediyor.xlcusive ultimate 32 bit üzrinden modifiye edilmiş olduğu için.Bu sorunu çözemezsem silicem xclusive7 yi yardım edin. <_<<_<<_<

sabahtan beri uğraşıyorum dediklerini denedim mehmet kardeş ama yine olmadı şu an başka vista sürücülerini deniyorum muharrem windows güncellemelri yüklü burda ama ses ile alakalı olanı nasıl bulucam

sb live 24 kartı çıkardım anakartın ses kartını kullanıyım dedim aynı sorun ondada devam ediyor anakart asrock 775i48 ses kaertı c-media ac97 bence win 7 de bi sorun var ikises kartınıda görüyor tanıyor fakat çalıştırmıyor sorun gidermede halledemiyor bilgisayar driver çöplüğüne döndü uyumluluğu değiştirip denedim sorun aynı bi etki yok lazım olan driver var sa göderiyim bari boşa gitmesin :))

http://kxproject.lugosoft.com/down.php?language=en[/CODE]

Al butun crative ses kartalrını tanır 32 - 64 bit destegi vardır w7 xp vista

eski 4.1 emu10k1 in driverı creative sitesinde bile yok hem 32 hem 64 bit kullanabiliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...