Jump to content

Xp Kurarken Makina Resetliyor

platinum

Recommended Posts

daha önce aynı yöntemle 1 ay önce kurduğum pc yi tekrar formatlamak istedim fakat xp'yi şimdi kurmak için enter tuşuna basınız yazısı çıkıyor basıyorum kullanım koşulları sayfası çıkar gibvi olurken makina resetliyor sebebi ne olabilir acaba nasıl xp kurucam ben bu makinaya??

Notebook mu masaüstümü ?

Notebook ise Lütfen Msdn sürümü Ya modsuz sata driversiz bir xp ile kurun :)

masaüstü harddisk ide satalı satasız msdn her versiyonda denedim hep aynı başka bir çözümü yokmu

dvdrom da harddiskte ayrı ide kablolarıyla bağlıydı ikisini tek kablodan bağladım denedim ide slotunu değiştirip denedim yine aynı sizce sorun ne olabilir f disk atıp format denesem düzelir mi acaba??

Arkadaşım aynı sorun benim başıma geldi...yükleme yaptığın pc nin işlemcisi 32 bitmi 64 bitmi bunu iyi bilmen gerekiyor..sanırım senin işlemci 64 bit ve sende 32 bit kurmak istiyosun ve hep mavi ekran veriyo..aynı sorunu ben yaşadım ama nihayet sonra düştü jetonum :)) sanada tavsiye ederim birde yükleme cd sinin değiştir 32 ise 64 yap 64ise 32 yap :)

eger sorunun duzelmedıyse urunun sempatik arkadasın dedıgı gıbı yap kasanın ıcını temzıle eger bu sekıldede duzelmezse yukzek watt lı bır power supply ıle bılgısayara format atabılırsın genellıkle işlemci aşırı ısındığında yada powersupply yeterlı voltajı vermedıgı ıcın yenıden başlatır bılgısayarı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...