Jump to content

Bu Programı Editleyebilecek Bir üstad Varmı

alioren

Recommended Posts

arkadaşlar bu programı recovery alanını sildiğim için kuramıyorum isteğim bu programı normal bilgisayarlarda kullanabilmek bunun için editlenmesi lazım uzmanlardan yardım istiyorum lütfen acronis tarzı programlar önermeyin ben bu program editlenebilirmi onu merak ve uzmanlardan yardım istiyorum

http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=tr&CttFileID=2509353&CDCttType=SW&ModelType=N&ModelName=NP-R522E&VPath=SW/200910/20091024103140296/Samsung_Recovery_Solution4_4.0.0.4.zip[/CODE]

2nk5mj8.jpg

bu samsung laptoplarda çalışan program başka yerde çalışmıyor benim anlatmak istediğim normal bilgisayarda kullanmak

aslınde bende de samsung var ama recovery alanını sildiğim için program düzeltme alanı bulunamadı diye kurulmuyor :D

bu samsung laptoplarda çalışan program başka yerde çalışmıyor benim anlatmak istediğim normal bilgisayarda kullanmak

aslınde bende de samsung var ama recovery alanını sildiğim için program düzeltme alanı bulunamadı diye kurulmuyor :D

dosyalar setupdan unpack edilmiyor dostum program kurulmadan zaten Samsung kurtarma alanını konrol ediyor bu yüzden biraz zor anlayacagın

bu senin dedin yazılımlar Acer asus hp markaya özeldir birbilerinde çapraz çalışmaz.Çünkü bios seri numarasına göre kurarlar hepsi aynı mantık kuramassın.Talep olmadından kırılmıor bu tür yazılımlar alternatifleri var acronis ghost artı dedin yazılımlar çok gelişmiş deil bu iş üsütünde profosyonel çalışan yazılım firmaları varken ne gereği var işi ustasına bırakacan :nea:

Not acronisde isteğe bağlı Backup alanı hdd ayarlanabilior mantık aynı hepsi :good:

bi exper marka masaüstü vardı.

recovery dvdsi var taktım kurdum vista yı :)

hemen program ekle kaldıra girdim oda ne Acronis :Q

bu senin dedin yazılımlar Acer asus hp markaya özeldir birbilerinde çapraz çalışmaz.Çünkü bios seri numarasına göre kurarlar hepsi aynı mantık kuramassın.Talep olmadından kırılmıor bu tür yazılımlar alternatifleri var acronis ghost artı dedin yazılımlar çok gelişmiş deil bu iş üsütünde profosyonel çalışan yazılım firmaları varken ne gereği var işi ustasına bırakacan :nea:

Not acronisde isteğe bağlı Backup alanı hdd ayarlanabilior mantık aynı hepsi :good:

aslında ben recovery alanını eskisi gibi kullanmak istiyorum açılışta f4 ile oluyodu ama format atarken silmişim geri getirmenin başka yolu yok galiba acronise yönelmek lazım

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...