Jump to content

Bakın Yetenek Sizsinizdeki 1. Seçtiğiniz Adamlara

system_32

Recommended Posts

Hiç bir şeyi Anlamadan dinlemeden yorum yapmayın derim...

Yani Bilal ve Uğur ilk yaptığımız showun bir alıntı olduğunu belirttiler bizzat gördüm.Misaldir ki sınıftaki arkadaşımızdan o günkü ödevi ondan yazdığımız da hoca demez mi en azından zahmet edip yazmış diye... He şu yönde katılıyorum eğer gerçek bir yetenek gerekse bu Türkiye'ye başkasından alma veya çalma olmamalı doğru. Ama bu iki kardeşimizin yarı final ve final de yaptıkları showlar alıntı olmadığı için bence bil hassa biraz hakediyorlar. Hem Kaan Baybağ'ın Micheal Jockson'dan alıntı yaptığını bildiğimiz halde neden onu bir yetenek olarak görüyoruz ki....

Ayrıca şunu da belirteyim dostlarım Allah en iyisini bilendir. Hayırlısı buymuş bize de laf düşmez...

Kopy / Paste klasik bir örnek olmuş . Durmak yok uyutulmaya devam :D

Acun sunucu ,hülya avşar sanatçı ama hangi dalda belli değil diğer dombiliyi gene ilk defa bu program da görüyorum bu mudur insanlarımızı show ,ses ve görüntü açısından değerlendiren yeteneklisiniz veya değilsiniz diyenler ?

Onları değerlendirmeye alsan kaç pasamak çıkarlar acaba çok merak ediyorum

bizim ülke insanımıza has bişey var bizmkiler örnek almayla çalmayı karışltırıyolar yada işine geldiği gibi tanım koyuyular mesala popüler sanattan en iyi örnek birtney spears pink v.s madonnayı örnek aldığını soylerler ama kliplerinde showların biri madonna çakması değildir bizim hande yenerimiz de örnek alıyorum der showlar klipler imaj madonanın ucuz bir taklididir hatta hipnoz klibin de 4 tane ayrı madonna klibi vardır :D hayrolada give to me dir mesala bilal göregen kör ve engelli olmasaydı o çartlak sesiyle orda olabilirmiydi? orda sana katılıyorum..iyki seçilmedi yurt dışında türkiyenin profilini yansıtan iyi bi örnek olmuş derlerdi dalga geçerlerdi buda acı gerçekler...

Bence de eğer onların yaptıklarına hırsızlık aldatmaca dersek, Bilal Göregen için ne söylemeliyiz acaba? Her zaman iyi olan taklit edilir? Acaba hiçbiriniz mi pazardan nike, adidas, puma, hilfiger veya burberry almadınız son zamanlarda siz de kendi kendinizi kandırmış olmuyor musnuz o zaman?

Acun sunucu ,hülya avşar sanatçı ama hangi dalda belli değil diğer dombiliyi gene ilk defa bu program da görüyorum bu mudur insanlarımızı show ,ses ve görüntü açısından değerlendiren yeteneklisiniz veya değilsiniz diyenler ?

ALi TARAN kimdir?

Yaptığı en akılda kalıcı reklamlardan bazıları ve sloganlarını söylemek gerekirse;

Derbi - Ali Desidero

Fındık Tanıtım Grubu - Aganigi Naganigi

Mavi Jeans - Çok Oluyoruz

Yapı Kredi - Tık Tık Tık Eyi Günler

BP - Ağzı Olan Konuşuyor

Ixir - Kokoreççi

Genç Parti kampanyası (yeni bir partiyi 3 ay'da Türkiye'de gelebeileceği en iyi sıraya getirmiştir.)

Aklımıza kazınan onca işi yapan birine Yeteneksiz diyebilir miyiz acaba?

Yetenek filan yok, bunların hepsi geyik ya. Bir lavuk çıkıyor bir tarafıyla ritip tutarak ceviz kırıyor... seyircilerde çok etkinelip ritimde ayağa kalkıp oynuyor. Ne bu saçmalık ya, bir sefer izledim, miğdem bulandı. Bu kadarda saçma sapan birşey olamaz yaa...

Bizdekilerin hepsi çakmaydı gerk müzik gerek kalografi. bence en iyisi konyalılardı hani şu köçek oynayanlar tam yetenekti bence... :D

Soldaki video daki danscıların hayramıyım adamlar 1 numara..

Talent 2008 DK Finale Robot Boys:

sıkıyorsa bunları kopyalasınlar becerebiliyorlarsa.

--------------------------------------

Buda kaya adamlarımızın esindikleri yani kopyaladıkları Danimarklalı kaya adamlar tabi bizimkiler bu kadar beceremezlerdi neyse

--------------------------------------

Buda berkay kardeşimiz kopyacı velet.

/ bizimki

/buda ingiliz ve daha onlarca var youtubeden bakın...

--------------------------------------------------------

Bence dünyanın en yetenekli insanı işte budur:

Please register to see this content.

buda inanmayanlar için kanıt:

Aslında söylenecek çok söz varda hangisinden başlanmalı

Tübitak araştırması Türkiye deki liselerde okuyan öğrencilerin %40 İstiklal Marşımızın yazarının kim olduğunu bilmezken(hatta ve hatta ilk 2 kıta yı ezbere bilmeyenler bile varmış) %95 i hayatında en fazla 2 roman okumuşsa. %68 Nazım Hikmetin Kim olduğunu bilmezse v.s (Engin Ardıç köşe yazısı)

bu aslında ne kadar üretken değilde ne kadar tüketici bir millet olduğumuz ve hiçbir becerimizin olmadığının bir göstergesi olduğudur ve bu çocuklarda lise talebesi dikkatinizi çekerim..

Öncelikle bu yarışma frmatına bir göz atmak gerekiyor. Ben yarışmayı fazla izlemedim ama reklamlardan yada tv izlerken karşıma çıktığında gördüm ki çok değişik kategorilerin biribirileri ile yarıştırılması söz konusu idi. Bir defa show tv ve turkcell gibi işi gücü para olan sermaye gruplarının değişik dalları biribirine vurdurarak rant elde etmeleri şerefsizliktir.

O yarışmaya katılan yetenekli yada yeteneksiz olsun bütün yarışanlar hakkında herkes bir yorum yapabilir ama sonuçta kararı sms verdi.

Kazanan Show tv, Türkcell oldu.

Aslında herkes bir yerde doğru söylüyor. Ama bir de şöyle düşünsek yapılacak olan hareketler jest ve ya mimikler herneyse yaptıkları iş sınırlı diye mi suclanıyor bu insanlar . Ya da bu hareketleri taklit alınan kişilerden önce yapsalardı yine aynı şeyleri söyliyebilir miydiniz? peki soruyorum size olaya bu kadar basit bakıyorken taklit derken güzel de peki bunları siz yapabilir misiniz? Oraya çıkmanın amacı belli şeyleri sınırlı sayıda yapan insanları seçmek değil mi ? Lütfen biraz empati kurun....

Bence Bilal Göregen kazanmalıydı

çünkü onun ihtiyacı vardı

bu üklenin %85 nin ihtiyacı var paraya kimin yokki bilal zaten bizim halkımızın bu saf acıma duygusunu kullandı kör olabilirisn engellide ama yetenek olması lazım o cartlak sesi 0-12 yaş zeka bestesiyle bana gore yetenek değil isterse kötürüm olsun yine atmam allahın her adaletsiz davrandığı kuluna bizmkilerin acımasından ordaydı zaten 8 oktavlık gırtlağından değil..!

bu üklenin %85 nin ihtiyacı var paraya kimin yokki bilal zaten bizim halkımızın bu saf acıma duygusunu kullandı kör olabilirisn engellide ama yetenek olması lazım o cartlak sesi 0-12 yaş zeka bestesiyle bana gore yetenek değil isterse kötürüm olsun yine atmam allahın her adaletsiz davrandığı kuluna bizmkilerin acımasından ordaydı zaten 8 oktavlık gırtlağından değil..!

Allah'ın adaletsiz davrandığı mı :S Cümlelerinize dikkat edin bence.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...