Jump to content

Ttnet Paket Değişikliği

pardus301

Recommended Posts

ttnet abonesiyim ve bu ayın 27 sinde online işlemler ile paket değişikliği yapıp 1mb sınırsız a geçtim. Şimdi bu paket ay başında mı etkin olacak, ya da şu an etkin olup olmadığını veya ne zaman etkin olacağını nasıl öğrenebilirim?

1024-256 paketi yok ttnetin sınırlı veya sınırsız 8192-??? paketi var sınırlı vaya sınırsız benim 1024-256 sınırsız vardı 8192-??? net limitsiz kullanıyorum 49tl 15gb sınırsız 15gb geçersen 512 düşüyor adil kullanım diyorlar bu paketin gerçek fiyatı 100lira çok pahalı ttnetten başka satıcı olmadığı için yapacak birşey yok diyer servis sağlayıcılarıda hatları ttnetten allıyorlar satıcı tek parekendeci çok avrupanın enpahalı interneti ni kullanıyoruz 2 sene sözleşme imzalayacaksın kötü modem veriyorlar 9.9 diyorlar ilk fatura 40liradan az olmaz ttnetin karşısında rakip yok ttnet toptancı

simdi kardeşim şu şekilde olucak.... :

ayın 27 sine kadar kulllandığın tarife nin ücreti, + ayın 27 sinden itibaret ay sonuna kadar 1mb sınırsızın ücreti (3günlük) = aysonu gelecek fatura...

ayın 1 inden itibaren de yeni tarifenin normal ücreti geçerli olucak.... ;)

Hemen aktive ederler modemi aç kapat gelir 444 0 375 i ara öğrenirsin

Yok Mehmet abi öyle değil bu.Bende 6 gb sıınırlıdan sınırsıza geçtiğimde aybaşında aktif olacağını söylediler.Yani hemen aktif olmuyor.Ay başında oluyor.

Bende birkaç şey sormak istiyorum 23 Nisan'da TTNET Sözleşmem bitiyor. Bana sınırsız 50 TL'i geçmicek hangi firmaya geçmemi önerirsiniz..

Yada hızımı 2 veya 4 Megabit yapsam sınırsız olarak bu ttnet 'de yine devam edebilirmiyim aynı fiyata hız düşmeden?

8 Megabit internet sınırsız bağlantı düşmeden(15 GB kota yok) 100 TL mi? bunu da bir yerde duydum?

Sen ttneti ara onlar en garantisini söylerler sana

Bende birkaç şey sormak istiyorum 23 Nisan'da TTNET Sözleşmem bitiyor. Bana sınırsız 50 TL'i geçmicek hangi firmaya geçmemi önerirsiniz..

Yada hızımı 2 veya 4 Megabit yapsam sınırsız olarak bu ttnet 'de yine devam edebilirmiyim aynı fiyata hız düşmeden?

8 Megabit internet sınırsız bağlantı düşmeden(15 GB kota yok) 100 TL mi? bunu da bir yerde duydum?

Eğer sizin oralarda kablo net varsa ona geç derim burda olsa anında geçicemde yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...