Jump to content

Laptop Alcam Hangisini Dersiniz

zafer94

Recommended Posts

Arkadaşlar electro worldde aşşada linklerde karşılaştırdığım laptopların 2 side 1199 lira hangisini alıyım ve + - yönlerini söylermisiniz bide siz söyleyin ya arada kaldım valla

http://www.notebook.gen.tr/urun_karsilastir.html?&kid1=1071&kid2=1586[/CODE]

ama samsung 2.13 acer 2.20 ? işlemcisi işlemciden dolayı kafayı yicem samsungda blutot yok acerde var xS

kardeş kesinlikle acer diyorum sen aceri al...

DDR3 1066 Mhz bu yeni nesil acerin samsungun ise eski DDR2

Birkere touchpadlerinde sorun olmayan acer görmedim. Şarj problemi olmayan görmedim ve problem yaratmayan görmedim. Harddisk problemi olan bir makinayı Teknik servisine gönderdik 20 güne falan geldi. Touchpad de sorunlu idi yaptık dediler yapılmamıştı. Sonradan da cdrom sorunu çıktı zaten 2 sene bu sorunlarla doldu garantisi de bitti elimizde patladı. Kime sorsam aynı. Acer markayı internetten araştır herkes yaklaşık aynı şeyleri söyler... Eğer samsung ile kıyaslayacaksan kesinlikle samsung al derim...

arkadaşım bir yıl oldu vestel kullanıyorum arkadaşların toshiba acer hp vs hepsini her konuda geçti geçen ay bataryası arıza yaptı adamlar bana bir üst modeli gönderdiler müşteri serviside aradı ürününüzü aldınız mı vs memuniyet anketi yaptılar gerçekten şaşırdım türk malı bir ürün bu kalite demekki dedim bizde yapabiliyormuşuz bence bir de vestel e bak selemlar

Arkadaşım gel sen beni dinle ikisinide alma bu fiyata çok daha ıyı bılgısayarlar war arkadaşım gecen packerdbell aldı 6gb ram işlemci ıntel quard core 4 ekran kartı da hd 5650 dediğim gibi araştır çok daha guzl bılgısayar alabilirsin.

Hee birde illa yukarıdakilerden alıcam dersen tabıkı samsung al ddr 3 olması cok farketmıo ramlerıde deıstrme ımkanın war ama ekran kartında yok samsung un ekran kartı hd wede ıslemcıler arasında pek bi fark yok, kamerası daha iyi ağırlığıda daha hafif :D

valla blotot var acerde samsungda yok 5+1 card reader var acerde samsung 3+1 fark nedir anlamadım haa bide acerdeki ekran kartı ati 4570 Hd

Emin ol o ozellıklerı okadar kullanmıosun : D bluetouth la cok uzun suruyor ben pc yı aldım alalı blue toutla yaptıgım işlem sayılıdır card reader war zaten ;) 100 dolar werıp o ekran kartını taktıramazsın ama 5 liraya bıtane bluetouth alırsın ;)

bende bu acer ın t9550 işlemcili modeli var. gayet memnunum. hiçbir yerinde hiçbir sorun yok. bataryası gayet iyi ekranı dvdrw si gayet iyi. touch pad dual touch özelliği var oda süper. o yuzden marka olarak acer dan cekinme. konustugumuz acer 2 gunluk bilgisayar markası degil kaç yıldan beri bu piyasada.lafla peynir gemisi yurumuyor yani.

senin ikili arasında seçim yapmak zor birinde olan digerinde yok ikiside alınabilir. bence ihtiyacın olan şeyleri dikkate almalısın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...