Jump to content

Windows 7 Soru

mahmedo

Recommended Posts

Arkadaşlar ben size windows 7 ile ilgili bazı sorular sormalıyım:

1) Windows 7 nin 7700, 7600 gibi bir sürü sürümü çıkıyor. Windows 7 yi sadece güncellesek bu sürümlere çıkar mı yoksa sürümleri tek tek indirmeli miyiz?

2) İkinci sorum ise Windows 7 de 32 ve 64 bit ve starter, ultimate, home premium, home basic ve professional gibi çeşitleri var. Bunların hepsinin tek dvd de olanları var ya bunların hem orjinal hemde hepsi tek dvd de olan windows 7 nin linkini bana verebilir misiniz?

Merhaba

Sürüm: 7600.16385 (FINAL) Bu sürüm msdn orjinal final sürümdür aşağıda

Microsoft sitesine bakabilirsin diğer sürümlere gelince güncelleme vesaire

sürüm aramana gerek yok ya güncelleme kullan yada orjinal Microsoft sp1 li çıkmasını bekle

yani msdn dışındaki güncelleme ile değişen sürümler önemli değil indirmen gerekmez onlar güncellemelerin

entegre edildiği sürümler msdn de henüz öyle bi sürüm yok modifiye gibi bişey anlıyacağın

http://msdn.microsoft.com/tr-tr/subscriptions/downloads/default%28en-us%29.aspx[/CODE]

Bu paylaşım orjinal msdn sitesindeki nin aynıdır kısacası bu sende var ise (Hash Aynı olacak) SP1 li

msdn sürüm çıkana dek bişey indirmen gerekmez

Windows 7 Ultimate FİNAL (TÜRKÇE) (32 BİT & 64 BİT) [ORİJİNAL]

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=109186[/CODE]

Bu paylaşımda senin aradığın hepsi bi arada olandır şu an linkler kırık ama güncellenecek

beklemeni tavsiye ederim çünkü benim güvendiğim ve tercih edip tavsiye edeceğim budur

Ek olarak hiçbir AIO da Enterprise sürüm bulamaz sın onu ayrı indirmen gerek tabi ihtiyacın varsa çünkü Ultımate sürüm Enterprıse hariç diğer tüm sürümleri içinde barındırır ve Aıo lar da Ultımate sürümün den yapılır sadece tüm sürümlerin görünmesi için ms in koyduğu kilit silinir o kadar ve 32 ve 64 bit bu şekilde birleşip boot iso oluşturulur

Windows 7 AIO (32 & 64 BIT) (TÜM SÜRÜMLER) [TÜRKÇE]

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=128181[/CODE]

Saygılar

benim burdan indrdiğim win7de (windows 7 black edition 2010-yeniçeri) minik bir sorunum var. sistem bazen kapanmıyor, ekran kartının 3d özelliği olduğu halde düzgün kullanamıyor. sistemi yeniden kursakmı yoksa küçük bi onarımla düzelirmi?

benim burdan indrdiğim win7de (windows 7 black edition 2010-yeniçeri) minik bir sorunum var. sistem bazen kapanmıyor, ekran kartının 3d özelliği olduğu halde düzgün kullanamıyor. sistemi yeniden kursakmı yoksa küçük bi onarımla düzelirmi?

Modifiye sistemlerde hatalar olabilir indirdiğin sayfaya bu sorunu yazarsan sistemi modifiye eden arkadaş yardımcı olabilir çünkü en iyi cevabı yapan bilir

Modifiye sistemlerde hatalar olabilir indirdiğin sayfaya bu sorunu yazarsan sistemi modifiye eden arkadaş yardımcı olabilir çünkü en iyi cevabı yapan bilir

teşekkürler

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Yani windowsun sağ aşşağısında çıkan güncelleme simgesinden güncellersem winowsumun sürümü artmış mı olur?

windowsun verdiği güncellemeleri indirirseniz sürüm numaranız çok az değişir çünkü sürüm numarası değiştirecek önemli güncellemeleri testerlara gönderilen güncellemeler, şuan forumda bulunan ve boyutu 550mb olan güncellemeri indirirseniz sürüm numarası yine 7600 olur ama yanındaki 5 haneli numaranın değiştiğini görürsünüz. forumda bulunan güncelleme entegreli win7lerde böyledir. sp1 çıkınca 7600 numarasının yanındaki 5 haneli rakam şimdikinden farklı olacak ve win7sp1 adıyla görüncek sistemlerde.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...