Jump to content

Bir Pc Kaç Işletim Sistemi Yükleyebilirim Bir Pc K

gazolay

Recommended Posts

elimde şu an ubuntu linux windows mac os pardus olmak üzere 5 adet işletim sistemi mevcut..bunları elimde değilde pc de hepsini kurabilirmiim acaba..şekil şu olmlaı

1:xp 32 bit

2:xp64 bit

3:vista 32 bit

4:vista 64 bit

5:win7 32 bit

6:win7 64 bit

7:linux 32 bit

8:ubuntu 32 bit

9:mac os

10ardus

boot böle açılmalı bende isteğime göre işletim sistemi açmalıım bunu apabilrsek çok memnun olurum şimdiden tşk ederim

Baya yüksek ram e gerek yok bi kere, orda yanılmayın...Çünkü bu sistemlerden biri zaten işletim sistemi seçenekleri menüsünden seçileceği için diğerleri çalışmayacak ve doğal olarakda ram kullanmayacaklar...2GB ram işini görür..ama bu kadar sistemi aynı makinada bulundurmaya ne gerek onu anlamadım.

Sonuç olarak Hard Diskin Yüksek ise hepsini kurabilirsin

bır program var onu da wındıws a kuruyorsun sonra ısletım sıstemı cd sını takıp yukluyorsun normal bnır program acar gıbı ısletım sıstemıdı calıstırıyorsun

Bahsettiğiniz şey Sanal Makine. Aşağıda ki bağlantıda nasıl kuracağınız Resimlerle anlatılmış.

http://www.tnctr.com/lofiversion/index.php/t65958.html[/CODE]

Bahsettiğiniz şey Sanal Makine. Aşağıda ki bağlantıda nasıl kuracağınız Resimlerle anlatılmış.

http://www.tnctr.com/lofiversion/index.php/t65958.html[/CODE]

baktım dedıgınız adrese ama benım dedıgım de aynı vındows takı gıbı ekran goruntusu bı klasor acar gıbı acılıyo ordanda ısletım sıstemını yonetıyorsunuz sızınkı degısık bır sey

bir mantık açıklaması ancak şu olur..oluyormu olmuyormu oluyor ise nasıl olmuyor ise neden..bunu leptopmuma uygulayacağım tüm sürümlerin driverleri olsun programları olsun oyunları olsun yapacağım..sonra hangig gün hangi işletim sistemi kullanmak isior isem onu açaçağım hepsi bu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...