Jump to content

Google Earth Da Donma Sorunu..!

hakan20

Recommended Posts

Arkadaslar bi sorunla karsı karsıyayım.bilgisayar google earth programını acınca donup kilitlenip kalıyo reset atmak zorunda kalıyorum hiçbi fonksiyonu işlemiyo.. :(

Format atıp bastan kurulum yapıyorum gene aynı sorun delircem...

ACABA SORUN NERDEN KAYNAKLANIYO OLABİLİR ????

Sorunsuz gibi görünüyo kardesim ama kendi sitesindende kurdum katılımsızlardan da kurdum sorun aynı.

Google earth ı Directx Modunda calıstırıyorum bi süre çalışıyo aynı şakilde donup Kalıyo :(

Düşük Sistemler de genelde donma oluyor Başlatma Mod'u da önemli sol altta ki hizmetlerden işinize yaramayanların işaretini kaldırın Güncel DirecX kullanın proğramı açtığınız zaman Bilgisayar'ı yoracak diğer Uygulamaları kapatın Arka plan hizmetlerini Optimize edin (Klasik Tema kullanın ) buna benzer önlemler alırsanız daha sağlıklı çalışacaktır.

Sisteminde bulunan birleşenler olan işlemci+ram+ekran kartı sorunların asıl kaynağı bence,işlemcin düşük ve ramın yetersiz ise bu sorunlar meydana gelir,bu tür uygulamalar bu kofigrasyonu arıyorlar birde yüksek çözünürlü ekran kartı ile daha iyi görütüleri alabilirisin.

Bende amd 3000+1850 işlemci ve 512 ramla çalışmasına rağmen belli bir hızlanma yok,donma oda yok ama ekran kartım nforce 6100 onboard olmasına rağmen temiz görüntü alamıyorum.Sende bu bileşenler varsa donma veya resat atma olayı olmaması lazım.Selametle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...