Jump to content

Kingston 64gb Usb Bellek 2 Ye Bölmek Mümkünmü

soneser

Recommended Posts

Arkadaşlar Kingston 64GB USB Bellek 2 ye bölmek mümkünmü mümkünse hangi programla bölebilirim maxtor blast 5 ile böldüm fakat sadece 1 bölüm görünüyor 2 ci bölüm görünmüyor bide flash belleğğim NTFS ile biçimlendiremiyorum biçimlenemedi Hatası Veriyor

PartitionMagic 8.0 ile bölmek istedim usb belleği görmedi

son olarakta hp 8gb usb belleğimde aynı şekil NTFS olarak biçimlenmiyor ve verileri 330 kb ile kaydediyor

Paylaşımlarınızı bekliyorum herkeze iyi çalışmalar

kardeş o bellek ler trişkadan bişey.

sen hiç 64 gb nin hepsini doldurdunmu.

doldurda bellekğin nasılda çöktüğünü bilgilerinin nasılda bozuk kaydettiğini görürsün.

isim ve boyut olarak duruyor fakat izliyeceğin bir film ve ya kuracağın bi dosyaya tıkladığında bozulduğunu anlıyorsun.

kardeş bide şöyle dene istersen

1:bilgisayara format atacakmış gibi hazırlık yap(işletim sistemi cd sini tak)

2:flas diski bilgisayara tak

3:bilgisayarı yeniden başlat

4:hard disk bölümleri gelinceye kadar devam et

5:o bölümde flash diski göreceksin diğer bölümlere dokunmadan flash üzerinde yeni bölüm oluşturup(2 ye bölüp)

kurulumdan çıkacaksın

6:işletim sistemine zarar gelmeyecektir

not :bu işlemi biçimlenmeyen flash lar içinde uygulayabilirsiniz

faydalı olması dileğiyle

onu yapmıştım ama oda olmadı bölümlemeden vazgeçtim flash belleğim ntfs olarak biçimleyemiyorum fat32 ile biçimleniyor fakat ntfs de hata veriyor neden acaba

usb bellekleri onaran bi pro varmı maxtor blast 5 ile yapayım dedim 8gb belleği 1 günde biteceğini dedi vazgeçtim

• 3 ay sonra...
onu yapmıştım ama oda olmadı bölümlemeden vazgeçtim flash belleğim ntfs olarak biçimleyemiyorum fat32 ile biçimleniyor fakat ntfs de hata veriyor neden acaba

usb bellekleri onaran bi pro varmı maxtor blast 5 ile yapayım dedim 8gb belleği 1 günde biteceğini dedi vazgeçtim

flash belleğe partition özelliği kazandırman lazım yani chipin modunu değiştirmen lazım uğraşırım diyorsan www.flashboot.ru sitesine göz at

kardeş o bellek ler trişkadan bişey.

sen hiç 64 gb nin hepsini doldurdunmu.

doldurda bellekğin nasılda çöktüğünü bilgilerinin nasılda bozuk kaydettiğini görürsün.

isim ve boyut olarak duruyor fakat izliyeceğin bir film ve ya kuracağın bi dosyaya tıkladığında bozulduğunu anlıyorsun.

Aynen, zaten o hızla doldurması 3-5 gün sürer :D, bende 70 tl ye 128 gb ını almıştım Allah tan 90 tl ye elden çıkardımda rahatladım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...