Jump to content

Sizzzce Bu Hız Gerçek Mi

Bitmap

Recommended Posts

Bende aynı sunuculardan yakın değerleri alıyorum ama idm ile 950KB-1MB arası çekiyor ;)

Speed test ile yaptığın test mesafe ile doğru orantılı serveri uzak seçersen test sonucu da değişir

Bu İstanbul içi

Bu da Paris İle,

Please register to see this content.

8Mb ama gel gör ki bu hız birçok etkene bağlı anlıyacağın her durumda o hızı alamayabilirsin bu seni yanıltmasın

1 mbitle 8 mbitin fiyat farkı nedir

şu anda 49 tl lik paket var bende

1 mbit kullananda 49 veriyo

nasıl oluyor bu

8 mbit kullanda aşağı yukarı o fiyat ödeyecek arada 1-2 Ytl belki oynar belki oynamaz ama 49 tl lik internet paketinde internet hızını 8 mbit yaptırırsan sana 15 gb lık kota veriyolar eğer o katayı aşarsan hızın 8 mbit 512 kb düşer buna ttnet adil indirme paketi diye adlandırıyo.Asıl o full sınırsız indirme olanları 89 Tl mi öyle bişey çok karışık bi ton tarife var insanın kafası almaz.

1 Mbit ile 8 Mbit arasında fark yok diyenler indirme ve upload hızını karşılaştırsınlar.1 Mbitte 120-140 kb/sn civarında indirme en fazla 25 kb/sn upload hızı vardır.8 Mbitte ise sunucuya yakın olarak 1 Mb indirme 70-80 kb/sn upload hızına ulaşabilirsiniz.Hız olarakta farkedersiniz.Parası aynı diyenlerede 1 Mbit TTnette 45.31 TL 8 Mbit ise 49 tl.

1 Mbit ile 8 Mbit arasında fark yok diyenler indirme ve upload hızını karşılaştırsınlar.1 Mbitte 120-140 kb/sn civarında indirme en fazla 25 kb/sn upload hızı vardır.8 Mbitte ise sunucuya yakın olarak 1 Mb indirme 70-80 kb/sn upload hızına ulaşabilirsiniz.Hız olarakta farkedersiniz.Parası aynı diyenlerede 1 Mbit TTnette 45.31 TL 8 Mbit ise 49 tl.

arkadaşım bir kusurunu düzeltim 8 mbit değil 8 mpbs kadar 49 lira başka arkadaşlar yanlış anlayabilir o bakımdan :)

arkadaşım bir kusurunu düzeltim 8 mbit değil 8 mpbs kadar 49 lira başka arkadaşlar yanlış anlayabilir o bakımdan :)

hemen hemen dediğime yakın parası aynı demedik ama :D arada bir iki ytl oynar dedik :D

arkadaşlar yanlış anlamayın

şimdi bir 8 mbite kada hızlı var

birde 8 mbit var bunu biliyorum

ama ttnet kota programında hız 808 kbps/7062kbps gibi bir değer var

yani demek istediğim hangisine inanayım bunda 808 kbps geliyor gösteriyor speedtest te 7mbps gösteriyor hangisi doğru demek istediğim bu

yanlış anlama olmasın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...