Jump to content

Throttle 6.3.22.2010 Final Version

MC_ecel

Recommended Posts

++'''!! Throttle 6.3.22.2010 Final !!'''++

Throttle 6.3.22.2010 Final internet optimize hızlandır programlarının en etkilisi

Tarafımdan Denenmiştir %100 Full En son ve En güncel Versiyondur

eset smart security 4.2.35.0 Full Versiyon ile taratılmıstır Virüs Filan Yoktur

Pc'mden Bir Kaç Görüntü:

r89xg4.png

2wr0v4l.png

aavph.png

Açıklama Kullanım :

Throttle, modem ayarlarınızı internet hızınızı arttıracak şekilde optimize etmenize olanak tanıyan gelişmiş bir bağlantı hızlandırma aracıdır. %200 daha hızlı internet bağlantısı isterseniz Throttle'ı kullanarak modeminizi optimize edebilir ve daha hızlı internete kavuşabilirsiniz. 14.4/28.8/33.6/56k modem, kablo modem, veya DSL modem cihazları ile çalışabilen bu küçük araç internet hızınızı modifiye ederek hızlandıracak ve bu sayede büyük dosyaları indirirken daha az zaman harcamış olacaksınız.

İşletim sisteminizi seçin, modem tipini seçin ve ardından hız seçeneklerini belirleyip "Go" butonuna basarak bu küçük aracın internet hızınızı arttırmasını izleyin.

Download:
http://hotfile.com/dl/34550133/fac1ee3/Throttle_6.3.22.2010.rar.html[/CODE]

Rar Sifresi Yoktur ....

programın yapımcısında diger muhteşem bir program

Pcheal 1.3.22.2010 Final, Sisteminizi En iyi şekilde optimize edin Ram kullanımı v.s olmadan

buradan ulaşabilirsiniz...

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=132520[/CODE]

hızlandırmadı bende hiç bende sildim programı önermiyorum

modem ayarlarını v.s tam olarak yaptıgından emin ol kurulum bittikten sonra pc ni yeniden başlat

2 mb ve altı baglantılarda gözle görülür hızlandırma gerçekleştiriyor

ben 8mb kullanıyorum kurdum internet sayfaları açılırken daha bi sri açılmaya başladı ..

Cfosspeed kullan gerisi yalan olur benden tavsiye

Cfosspeed gibi arka palanda çalısarak sistemi yormaz

sistem ayarlanı yaptıktan sonra hiç bir sekilde ram kullanmaz sistemi yormaz

Kayıt defterinde bir kaç ayar ile hızlandırıyor... Zaten siz ne bekliyorduzki 1 mps internetin 2 mps olmasını mı?

tabiki öyle bir beklenti olamaz kimsenin ama var olan baglatımızı en iyi sekilde kullanmak istiyoruz bu program bize bu konuda yardımcı oluyor..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...