Jump to content

Anakart

balye54

Recommended Posts

merhabalar site yönetici arkadaslarımız yapmış oldugunuz çogu işletim sistemlerinizi kullandım siteden çok yararlandım verdigin emekler için teşekkürü borc biliriz

konuma gelince bilgisayarımın anakartı foxcom bir arkadasım bilgisayarıma bios güncellemesi yapar yanlış güncelleme indirir şuan için yani pc nin üzerinde gelen anakart diskalife birtane yerine anakart aldı ama pc çogu özellikleri kullanmıyor sizden şöle bir yardım isteginde bulunacagım veya bu konuyu okuyan arkaşlar cevap ata bilirler anakartımı kullanmak istiyorum ancak bir türlü bu işten anlıyan bilgisayarcı bulamadım istanbula yolladım yaptık diye gönderdiler malesef yükledikleri calısmadı duyduguma göre bir aparatla aynı yazılımı atılıp geriye döndürülüyormuş yani calışıyormus - model 9542 c2d Beko modeli anakart foxcom- ben sakaryada ikamet ediyorum bana önere bileceniz bu işten anlıyan veyahuttta ne yapmam gerektigi hakkında bilgi vere bilirmisiniz bu anakartı nasıl hayata döndüre bilirim yardımlarınızı bekliyorum inşallah konuyuda yanlış yere açmamışımdır yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...