Jump to content

C 'yi Otomatik Biçimlendirme

Recommended Posts

katılımsız cd mi yaptım şu komutları winntsif te ekledim ama sonuç hüsran d yi e yi sildi ve tek c sürücüsü haline geldi diğer bölümleri ellemeden nasıl c ye format attırılabilir

Repartition=No

Bu yanıt öntanımlı olarak ''No'' olarak verilmiştir. ''Yes'' olarak verilmesi durumunda Windows Kur sabitdiskinizde bulunan birinci bölmeyi siler ve otomatik olarak NTFS ile biçimlendirme yapar.

AutoPartition=1 veya 0

Bu komutun yanıtını 1 olarak verirseniz Windows Kur, işletim sistemini, sabitdiskinizde bulunan bölmeleri otomatik olarak tespit eder ve kurar. Bu komutun yer almaması yada AutoPartition değeri 0 olması durumunda, ''Partition'' seçeneklerini manul olarak yapabilirsiniz.

HDD'yi başka bir Pc'ye bağlayın,dosyalarınızı kurtarıp Format atarken bölüm oluşturun.

Farklı bir düşüncesi olan Arkadaşlar varsa biraz beklerseniz yardımcı olurlar.

Geçmiş olsun.

HDD'yi başka bir Pc'ye bağlayın,dosyalarınızı kurtarıp Format atarken bölüm oluşturun.

Farklı bir düşüncesi olan Arkadaşlar varsa biraz beklerseniz yardımcı olurlar.

Geçmiş olsun.

benim için gidenler değil sorun o sorunun bidaha yaşamamak istiyorum bölüm oluşturmayı biliyorum elbette ama yaptığım cd nin c e format atmasını istiyorum diğer sürücüleri ellemeden

valla insanlar farzet c,d si var adam d ye işletim sistemi kurmuş c dede yedeği var çok gördüm öylesini

ki öyle bi komutla yapan daha görmedim oda başka bi konu tabi gider adamın c deki yedeği

yani kimin nerde işletim sistemi kurduğunu bilemezsin adam c,d,e si vardır e ye kurmuştur misal

bunun + sından çok - si olur kanattindeyim bunu yapıcı bi eleştiri olarak algıla lütfen...

valla insanlar farzet c,d si var adam d ye işletim sistemi kurmuş c dede yedeği var çok gördüm öylesini

ki öyle bi komutla yapan daha görmedim oda başka bi konu tabi gider adamın c deki yedeği

yani kimin nerde işletim sistemi kurduğunu bilemezsin adam c,d,e si vardır e ye kurmuştur misal

bunun + sından çok - si olur kanattindeyim bunu yapıcı bi eleştiri olarak algıla lütfen...

anladım kendim kullanıcağım için sorun olmaz

bende ne zamandır uğraşıyordum ama bıraktım

1 hazırlamış olduğım cd de yanıt dosyalarını kendin seçiyorsun

2 katılımsız kurulum yapıyorsun ama sadece kullanıcı adını sen belirliyorsun

3 komple masa üstünekadar katılımsız kuruluyor hiç dokanmıyorsun

bunları yaptım aynı cd içerisinde seçenek olarak ama

tümününde başında c sürücüyü ben seçiyorum

senin dediğin gibi sormadan 1.disk 1.partition yani c sürücüyü seçip kurması için çok uğraştım ama olmadı

yabancı sitelerde bunu yaptığını yazanlar var hepsini denesemde nafile komple silip c ye kuruyor vardır ama bunun bir çözümü

sadece csürücüyü tanıyıp silse sorun yok

bende harici disk olduğu için tüm dosyalarımı yedekleyip öyle denemiştim

senin araştırdığım site varsa bildiğin bakabilirmiyim bende

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...