Jump to content

5 Günde Rekor Satış

mucit41

Recommended Posts

5 günde rekor satış

god-of-war-3-ten-5-gunde-rekor-satis.jpg

God of War 3'ten 5 günde rekor satış

Geçtiğimiz hafta satışa sunulan God of War 3 ülkemizde alışılmış olmayan bir başarı gösterdi. Oyun 5 günde kaç adet sattı?

Geçtiğimiz hafta satışa sunulan God of War'in 2005 yılından bu yana sektörde milyonlarla ifade edilen bir hayran kitlesi bulunuyor.

Adeta bir görsel şölen tadındaki gelişmiş teknolojisi, nefes kesen grafikleri, ışıklandırma detayları, Yunan mitolojisine dayanan hikayesi ve bu destansı maceranın eşsiz kahramanı Kratos ile God of War, sadece 5 günde 11.700 adet sattı

Stoklarda Tükendi

Stokları tükenen oyun önümüzdeki haftadan itibaren yeniden raflarda olacak ve PlayStation 3 sahipleri, bu eşsiz deneyimi yaşatan God of War 3’e 129 TL’ye sahip olabilecek.

Oyunun toplamda 30.000 adet satması ve tüm zamanların en çok satan oyunu olarak tarihe geçmesi bekleniyor.

God of War, tanrılardan intikam almak için sabırsızlanan Kratos’u, katliamın ve yıkımın merkezine koyan, son derece ince düşünülerek tasarlanmış bir entrika ile hayata destansı bir savaş katıyor

23 Mart 2010 Salı-Beyazgazete.

Sadece bu oyunun 1. ve 2. si için PS2 alan ve GOW3 çıkıncada PS3 alan arkadaşlarım var! Hatta PS3 alacak parası olmayıpta Playstation Cafelerde ve arkadaşlarımda oynarım diye oyunu alan tanıdıklarım mevcut! Oyun bir çılgınlık.

Sadece bu oyunun 1. ve 2. si için PS2 alan ve GOW3 çıkıncada PS3 alan arkadaşlarım var! Hatta PS3 alacak parası olmayıpta Playstation Cafelerde ve arkadaşlarımda oynarım diye oyunu alan tanıdıklarım mevcut! Oyun bir çılgınlık.

Arkadaşlarının mantalitesi ile hareket edip 1 ve 2. si için PS2 alan kişilerden biride benim :D

Kuzenimin Ps2 si vardı fakat bırakın oyuna, Ps2'ye bile para vermemişti (kız arkadaşına aldırmıştı :) ). God Of War 2'i kopya cd'den oynarken hastası olmuş oynarken yer yer takılıyor diye orjinal cd'sini almıştı (ben Crysis'i orjinal aldım diye bana neden boşa para veriyorsun diyen birisi :) ). Cidden çok şaşırmıştım fakat şimdi biraz biraz anlam verebiliyorum :)

zamanında resident evil oynardık playstationlarda anlattığınız gibi tat verirdi ben her surumunu 10 dk oynadım hoşuma gitmedi yoksa oyun manyaqıyım galiba bana ters geldi bu oyun herneyse pc cıkarsa bidaha denerim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...