Jump to content

Toshiba A 100 Bluetooth Sorunu

tuna.tt

Recommended Posts

arkadaslar toshiba a100-786 laptopa win 7 kurdum bir süre sıkıntı yoktu fakat bi süre sonra bluetooth çalışmamaya başladı tekrardan format denemelerim oldu bluetooth un yazılımını yüklemeye çalışırken cihaza bağlı bluetooth aygıtı bulunamadı diyor fn+f8 kombinasyonunda bluetooth tepki vermiyor aynı zamanda aygıt yöneticisinde de görünmüyor en sonunda camdan aşşağı attırcak kendisini ne olur bilen varsa el atsın.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

aygıt yöneticisinden görmüyor dedin kafama takıldı bizim arkadaşında sesi görmüyodu biosdan kapanmış nasıl

kendi kendine kapandıysa onuda hala bilmiyorum ama bi biosuna bak ordan kapanmış olabilir seninkide

bulamasanda yerini biosda uğraşma biosu default yap hallolur umarım hadi kolay gele.....

aygıt yöneticisinden görmüyor dedin kafama takıldı bizim arkadaşında sesi görmüyodu biosdan kapanmış nasıl

kendi kendine kapandıysa onuda hala bilmiyorum ama bi biosuna bak ordan kapanmış olabilir seninkide

bulamasanda yerini biosda uğraşma biosu default yap hallolur umarım hadi kolay gele.....

biosa baktım ama bluetoothun yanından gecen birşey bile yok default ta yaptım gene cevap vermiyor yinede teşekkür ederim

arkadasım toshıbanın bıosunu guncellesen belkı duzelebılır kendı sıtesınde guncelleme drıverı var cok basıt ve pratık eskı bıos surumlerı tanımıyor olabılır :)

onuda yaptım onda da tık yok bluetooth baslatma hatası bile vermiyo aygıtı gormuyo gorse bırseyler yapıcamda aygıtı gormuyo yerı nerde onu bılen varmı belkı yerın fln oynamıstır yere dustugu zamanlarda adaptor tam olarak nerede?

arkadasım toshıbanın bıosunu guncellesen belkı duzelebılır kendı sıtesınde guncelleme drıverı var cok basıt ve pratık eskı bıos surumlerı tanımıyor olabılır :)

Güncelleme işlemini yapabilecekse yapsın eğer ilk defa güncelleme yapıyor ise bir kaç sorunla ile karşılaşabilir....

dsdsdsdsdsdsdsho0.png

dsdsdco2.png

celalhf8.gif

dddke7.png

celal2xy3.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...