Jump to content

Hd 3650 Ve Hd 2600 Pro Arasındaki Fark Nedir

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar sapphire hd3650 ile 2600 prosonic palit arasanda farka varmı şuan 2600 kullanıyorum belki 3650 alabilirim alma deceksiniz biliyorum belki ama bu mesele başka sadece bundan iyimi birde yeni oyunları açarmı sistem intel dg33bu cpu core 2 duo e6550 ram ocz 2*1 gb vista upgrade sistem win7 ultimatedir bu zamana kadar oyunları sorunsuz açtı ama dirt 2 ve saboteurda çok kasıyo assasin creed 2 ve crysis 2 de ne yapar bilmiyorum onun için soruyorum hd 3650 iyimidir 2600 pro dan.saygılar

Katılıyorum.

Çok geride kaldı o seriler artık ati durmadan yenilik çıkarıyor ekran kartlarında, ve size tavsiyem kendiminde denemiş olduğu ATI Radeon HD 4650 serisi avrupa da 10 15 dolara satıyorlar ve mükemmel bir performansı var artı ucuz olmasına rağmen tercih edilebilecek bir kart.

illaki hd3650 yle farkını soruyosan mhz bide oyunlardaki fps değerleri fark eder anlıyıcağın bi oyunu 2600 de

medium da oynuyosan bunda high da oynarsın o takılıyo dediğin oyunlar muhtemelen bunda takılmaz ama

bişey dikkatimi çekti win7 ultimate kullanıyorum demişsin zaten yaklaşık 700 mb hatta daha fazlasını işletim

sistemi yiyo virüs programı vs... kasma sebebi ram yetmezliğindende olabilir çünkü bendede cod 5 kasıyo

ekran kartı açıyo ram yetmiyo kasıyo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...