Jump to content

Ekran Kartı Driver Sorunu

burja

Recommended Posts

Geçenlerde arkadaşın bilgisayarına format attım. Elimde burdan indirdiğim GençlikXP vardı. içerisinde bulundurduğu driverler la beraber yüklüyordu. Bilgisayarı açtığımızda ekran kartının driverlarını yüklemediğini gördük. Bilgisayarın D sürücüsünde yedeği vardı. onu yüklemeye çalıştığımızda nv4_mini.sys dosyası bulunamadı yüklemek için CD 'yi takmamız gerektiği yazıyordu. İnternetten Nvidia'nın sitesinden driverları indirdik yine yükleyemedik. Sizce sorun nerden kaynaklanıyor yada bu dosyayı nerden bulabilirim, yüklersem sorun gidermi. Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Ekran Kartı Nvidia 6600M GS

Bilgisayar Packard Bell

Mevcut Driver'ları Ekran Kartını Aygıt Yöneticisinden devre dışı bıraktıktan sonra tamamen kaldırıp Aşağıda ki Driver'ı Yükleyin sorun eksik dosya ise Driver yedekleme Proğramlarını kullanıp yedeklediniz sanırım.Setup Dosyası olursa eksik Dosya hatası vermez.inşallah hallolur.

http://www.nvidia.com/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/196.21/196.21_desktop_winxp_32bit_english_whql.exe〈=us&type=GeForce[/CODE]

Verdiğin cevap için teşekkürler. Daha önce söylediğiniz şekilde de denedim. Aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktıktan sonra internetten 3 farklı driveri yüklemeye çalıştım. Üçünde de bu sürücü için mevcut aygıt bulunamadı mesajını aldım. Acaba ekran kartı mı sorunlu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...