Jump to content

Win 7 Tema Yardımı .....

-Example-

Recommended Posts

Arkadaşlar ben windows 7 için farklı temaları uygulayamıyorum shell dosyalarını kopyalamak istiyorum değiştirmiyo yönetici ayarlarından tam denetim yapıyorum yinede değiştirmiyo. bu konuda yardım edebilirmisiniz.... ben bu win7 yi çok seviyorum ama bazen işte bu gibi durumlarda nefret ediyorum. ama ne kadar nefret etsemde kopamıyorum... eh neyse bana yardım edermisiniz arkadaşlar...? Please..:S

ufakta olsa bilgi verekcek biri yokmu...

40 yılda bi işim düştü yardım eden yok çok sağolun...

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

ÜSTAD şimdi şöyle bişey ; bu siteden win7 temaları bölümünden aldığım bir temayı .rar dan çıkardım temayı şeçtim ama değişiklik yok ufak bi göz geçirdim klasöre shell dosyaları var demekki bu dosyalar windows klasörüne atılcak die düşündüm ama yetki izni vermiyor windows klasörü yönetici ayarlarını tam denetim olarak izin verdim ama yine de izin vermiyo. neyse amma velakin bu şekilde...

Universal Theme PatcherV1.5.0.22, Build 20090409

Yükleme Adımları:

Önce UAC' yi kapatın, Sonra :

1) Universal Theme Patcher'a Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır ile Açın. Patch Butonlarına sırasıyla tıklayın :

2) Son Patch butonundan sonra Bilgisayarı Yeniden Başlatın.

3) Tema Dosyalarını Windows 7'nin Tema Klasörüne Kopyalayın.

Yani: C:\Windows\Resources\Themes Klasörüne

4) Artık İstediğiniz Temayı Kullanabilirsiniz...

:download1:

http://soft2.wmzhe.com/download/deepxw/UniversalThemePatcher_20090409.zip
http://filekeeper.org/download/deepxw/UniversalThemePatcher/UniversalThemePatcher_20090409.zip[/CODE]

usta denedim ama olmuyo :D benim açımdam çok komik bi durum kendi kendime kızıyorum nie olmuyo dei pc yi parçalıcam artık ... isterseniz

Please register to see this content.
bunu bi deneyin klasötde mi hata var yoksa benim pc de mi bi sorun var bunu bi anlayayım.... aysrıca dokumacı arkadaşa ileti gönderdim cvp bekliyorum....

bak arkadaşım indirdigin temalardan yanlız tema ve uzantısını

yerel disk C windows Resourcec temlates klasörünü aç içine at

zaten tema uygulaman için kişileştirde görünür

resimde verdigim örnek gibi yapacaksın

2urxwzd.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...