Jump to content

Herhangi Bir Filmi Vcd Veya Dvd'de İzleme.

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaşlar;

Elimde PC'de kayıtlı bir film var ve ben bunu VCD veya DVD'de izlemek istiyorum.

Bunu Nasıl Yapabilirim?

(Hani orjinal VCD'lerin içinde 3-4 tane klasör falan var.Aynı Bunun gibi yapmak ve VCD'de Sevgilimle İzlemek İstiyorum.) :rolleyes:

ELİMDE BİR PROGRAM VAR BUNUNLA YAPABİLİR MİYİM ACABA?

<<<<<RESİM>>>>>

qohy82.png

EMEĞİ GEÇEN GEÇMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...

Ustam bu neronun Linkini verir misin?

Ya da ben Nero Micro kullanıyorum bununla yapamaz mıyım?

http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=61520&url=http%3A%2F%2Fusfiles.brothersoft.com%2Fmp3_audio%2Fcd_burners%2Fnero60023.exe[/CODE]

Link bu tr deil ama işini görür.

Serial:

[CODE]1A23-9844-2054-3824-9512-7019[/CODE]

Vcd lerin içinde genllikle 4 klasör oluyor,bunlar kapak resmi gibi önemli olmayan şeyler,sadece video nun olması yeterlidir,önemli olan vcd nin açtığı formatı desteklemesi.

O Zaman herhangi bir filmi dvd'ye .(iso) olarak yazdırsam calısırmı?

Dvd formatını (.vob) yapmalıyım değil mi_?

O Zaman herhangi bir filmi dvd'ye .(iso) olarak yazdırsam calısırmı?

Dvd formatını (.vob) yapmalıyım değil mi_?

Aletine bağlı VCD ise normal oynatmaz yukarıdaki araçları kullanacaksın.DVD player ise zaten o oynatır,ne şekil olursa olsun.örnek mpeg olabilir.

Aletine bağlı VCD ise normal oynatmaz yukarıdaki araçları kullanacaksın.DVD player ise zaten o oynatır,ne şekil olursa olsun.örnek mpeg olabilir.

Ustam Formatını (dvdvob) yaptım.

Olur mu? [Dvd İçin]

Nero varsa işini garantiye al video diski hazırla bitsin kesin çalışır. :good:

Ustam Neo 8 Micro kullanıyorum.Resimli gösterme sansın var mı?

Tekrar çok çok tesekkur ederim.Aksam aksam kafa biraz ucuk ve bıseyler rayına yeni oturuyor.

Anlayısın için saol.

Ustam Neo 8 Micro kullanıyorum.Resimli gösterme sansın var mı?

Tekrar çok çok tesekkur ederim.Aksam aksam kafa biraz ucuk ve bıseyler rayına yeni oturuyor.

Anlayısın için saol.

Önemli değil.Tüm nerolarda aynıdır,zaten şu anda elimde olmadığı için gösterme şansım yok video ile ilgili olan sekmede vardır büyük ihtimal biraz kurcala bulursun. ;)

Yaa bi total video converter kullansan olmazmı,kullanımı yeterince kolay zaten istediğini vcd,dvd weya ıstedıgın herhangı bır format ıcın tek tuş yapmışlar daha sonra cewirdiğin dosyayı herhangi bi türlü cd ye yazdır izle bukadar basit yok nero yok baska birşeye gerek yok.

Önemli değil.Tüm nerolarda aynıdır,zaten şu anda elimde olmadığı için gösterme şansım yok video ile ilgili olan sekmede vardır büyük ihtimal biraz kurcala bulursun. ;)

Kurcaladım Biraz :pardon:

dcd408.png

Kurcaladım Biraz :pardon:

dcd408.png

Vidyo CD (VCD) Mpge -1- formatında yazar görüntü kalitesi hissedilir derecede bozuktur ama CD'de kapladığı alan daha azdır

Süper Vidyo CD (SVCD) Mpeg -2- formatında yazdırma yapar görüntü kalitelidir VCD ' ye göre daha fazla yer kaplar (yani filmin CD'de kapladığı boyut daha fazladır)

eger filminizin boyutu 400-450 MB'tın altında ise SVCD formatında yazdırmanızı tavsiye ederim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...