Jump to content

Bios Ayarlarından Cd-rom Acamıyorum

murathassoy

Recommended Posts

Arkadasım İyi Günler

Klavyenin Num-Lock Bölümünde + - İşaretleriyle Cd-Romu Secebilirsin...Demin Söyleyen Arkadasın Dediği Gibi.

SAYGILARIMLA,Serhat ÖZTÜRK (PC Operatör) ZeytinBurnu,İSTANBUL 0212 547 48 82

Eklediğin resimdeki gibi ilk boot edecek aygıtı seçmek için, klavyedeki aşağı yukarı OK işaretleri ile gelerek ENTER tuşuna bas ve açılan menüden yine OK işaretleri ile CD-ROM üzerine geldiğinde ENTER tuşuna bas.

Resimdeki ilk boot eden aygıt USB-HDD olarak ayarlanmış Sen burayı yukarıdaki yazdığım şekilde CD-ROM olarak ayarlayacaksın..

Öenmli! Aygıtı seçtikten sonra mutlaka F10 tuşu ile kaydetmen gerekir. Değilse yine CD_ROM ile boot etmeyecektir..

Başarılar..

Eklediğin resimdeki gibi ilk boot edecek aygıtı seçmek için, klavyedeki aşağı yukarı OK işaretleri ile gelerek ENTER tuşuna bas ve açılan menüden yine OK işaretleri ile CD-ROM üzerine geldiğinde ENTER tuşuna bas.

Resimdeki ilk boot eden aygıt USB-HDD olarak ayarlanmış Sen burayı yukarıdaki yazdığım şekilde CD-ROM olarak ayarlayacaksın..

Öenmli! Aygıtı seçtikten sonra mutlaka F10 tuşu ile kaydetmen gerekir. Değilse yine CD_ROM ile boot etmeyecektir..

Başarılar..

Tamamdir Dostum Dediğin Gibi Yaptim oldu Saolasın benı büyük ßir dertten Kurtardin :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...