Jump to content

Mail Kutusu Varsayılanı Ayarlama?

Recommended Posts

Istedigin bir sayfayi Firefox icinde IE ile acar.Saygilarimla,

Arkadaş bundan bahsetmemiş ama!

Ben denemedim fakat aşağıdakileri bi deneyin isterseniz :

1.Adım Firefox?u varsayılan tarayıcı yapma

Önce firefox u varsayılan tarayıcı yapın;

Firefox u açın > Menüden > Araçlar > Seçenekler e tıklayın ve Gelişmiş sekmesinin en altındaki yeri işaretleyin.

2.Adım StuffPlug Yükleme

Bu eklenti MSN için kullanılan gelişmiş özelliklere sahip bir plugindir.Biz burada bu eklentinin sadece Open All URLs in default browser özelliğini kullanarak, msn messenger?dan mail simgesine tıkladığımızda firefox yada diğer tarayıcılarla otomatik olarak mail sayfamızın açılmasını sağlayacağız.

stuffplug Download Sitesine girerek buradan eklentiyi indirin ve kurun.Msn yeniden başladığında artık hesabınıza firefox ile parola yazmadan tek tıkla girebileceksiniz?

http://stuffplug.com/?act=download[/CODE]

Not:Bilgiler alıntıdır ben denemedim..!

Arkadaş bundan bahsetmemiş ama!

Ben denemedim fakat aşağıdakileri bi deneyin isterseniz :

1.Adım Firefox?u varsayılan tarayıcı yapma

Önce firefox u varsayılan tarayıcı yapın;

Firefox u açın > Menüden > Araçlar > Seçenekler e tıklayın ve Gelişmiş sekmesinin en altındaki yeri işaretleyin.

2.Adım StuffPlug Yükleme

Bu eklenti MSN için kullanılan gelişmiş özelliklere sahip bir plugindir.Biz burada bu eklentinin sadece Open All URLs in default browser özelliğini kullanarak, msn messenger?dan mail simgesine tıkladığımızda firefox yada diğer tarayıcılarla otomatik olarak mail sayfamızın açılmasını sağlayacağız.

stuffplug Download Sitesine girerek buradan eklentiyi indirin ve kurun.Msn yeniden başladığında artık hesabınıza firefox ile parola yazmadan tek tıkla girebileceksiniz?

http://stuffplug.com/?act=download[/CODE]

Not:Bilgiler alıntıdır ben denemedim..!

yeni msnde çalışmıyor bu yinede teşekkürler.

last pass eklentısını kullan ff veya chrome da herseyın çözümüne ulaştıracaktır seni ;)

ondan bişey anlamadım ben. benim istediğim pcmde hangi msn açıksa maile tıkladığımda o msnin mailine otomatik olarak girmesi (ffde bunu yapmıyor. ) ıe tab olayını denedim ama daha farklı msnlerde denemedim sonucu buraya yazarım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...